09.08.2022
Душила та била головою об кушетку: Стало відомо, як покарали стоматолога з Рівного, яка знущалася над дітьми

Душила та била головою об кушетку: Стало відомо, як покарали стоматолога з Рівного, яка знущалася над дітьми

Позбавили ліцензії стоматолога з Рівного, яка відлупцювала дітей-пацієнтів. Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури Рівненської області, передають Патріоти України.

Так, під час досудового розслідування встановили, що стоматолог як ФОП порушувала вимоги законодавства України з питань ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики. Зокрема, позапланову перевірку, яку провели представники МОЗу, ініціювала місцева прокуратура.

“Виявлені порушення стоматологом усунені не були, що стало підставою, за наслідками ініційованої прокурором повторної позапланової перевірки, видання Міністром охорони здоров’я наказу про анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики”, – повідомили у пресслужбі прокуратури.

Окрім того, у Рівненському міському суді триває розгляд кримінального провадження. Раніше повідомлялося, що скандальний стоматолог з Рівного спокійно продовжує працювати, і в мережі нещодавно показали відповідні фотодокази.Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.