25.06.2022
Хазяїн вбuтої у ДТП корови відповів на закиди власниці Range Rover. Шановна Наталія Юріївна! З цікавістю ознайомився з Вашою заявою.

Хазяїн вбuтої у ДТП корови відповів на закиди власниці Range Rover. Шановна Наталія Юріївна! З цікавістю ознайомився з Вашою заявою.

 районний суд прийшла справа про ДТП за участю автомобіля Реінж ровер і корови. 

Водій джипа, якась Наталія М., написала претензію про відшкодування матеріальної шкоди на ім’я директора молокозаводу, якому належало стадо. 

Письмова відповідь директора гідна оплесків ————————– 

Шановна Наталія Юріївна! З цікавістю ознайомився з Вашою заявою. Був би готовий принести вибачення, але ніякої провини за собою не відчуваю. Більше того, не виключено, що належний Вам транспортний засіб є джерелом підвищеної небезпеки і використовувався Вами як знаряддя вбивства невинної корови (радійте, що ми не в Індії) 

З матеріалів не випливає, що корова, діючи за моєю прямою вказівкою, прийняла смерть з метою нанесення Вам матеріальної шкоди. Я навіть не був знайомий з передчасно загиблою, отже, вказівок їй давати не міг. 

На мій погляд, більш логічним видається інше пояснення: водій, не дотримуючись швидкісного режиму, не прийняв належних запобіжних заходів, щоб уникнути ДТП. Як правило, водії знижують швидкість, побачивши худобу на узбіччі (особливо, якщо вона велика і рогата). Оскільки пояснення корови в матеріалах справи відсутні, мені важко повірити, що моя підопічна замаскувалася в кущах і холоднокровно чекала Вашого автомобіля, щоб різко вискочити. Готовий представити в суд документи, що підтверджують, що покійна не проходила спеціальної підготовки і характеризувалася як добродушна, повільна і незлоблива істота. 

Схильностей до суїциду або тероризму не відзначалося, особистих неприязних відносин до автомобілів Реінж ровер не вбачалося. У показниках надою у мучениці були окремі недоліки, але Ви ж розумієте про мертвих або добре, або ніяк. Оскільки ні моєї, ні коров’ячої вини не доведено, я маю право подати зустрічний позов про відшкодування моральної шкоди, заподіяної колективу молокозаводу, а також рідним і близьким покійної. 

Ваші пропозиції про добровільне відшкодування збитків будуть з розумінням розглянуті. З повагою і вдячністю, за надане підготовкою до відповіді задоволення, директор Ю.Г. Тарасенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.