25.06.2022
На одного пасажира більше: жінка народила дитину у поїзді Київ – Ужгород

На одного пасажира більше: жінка народила дитину у поїзді Київ – Ужгород

Надовго запам’ятається подорож пасажирам, які їхали у потязі Київ – Ужгород. Адже під час поїздки з’явилась на світ дитина. Породіллю та її маля зняли з поїзда у Тернополі та відправили у лікарню.

Про резонансну подію ЗМІ розповіли тернополяни, які їхали у цьому поїзді. 

Провідник повідомив диспетчерам, що жінці – недобре

Провідник повідомив диспетчерів, що у вагоні є вагітна жінка, яка недобре себе почуває. На вокзал одразу викликали швидку допомогу.

З купе медики забирали вже новонародженого

З купе медики вже забирали породіллю та новонароджену дитину – хлопчика. Мати і маля відвезли у Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр “Мати і дитина”.

У США жінка народила на борту літака

Схожа ситуація сталась у травні у США. Жінка народила дитину на борту літака, що здійснював рейс на Гаваї з Юти. Шокує те, що американка до останнього не підозрювала, що вагітна. Породіллі пощастило, адже на цьому ж літаку подорожували ще медсестри та лікар. Незважаючи на те, що хлопчик народився передчасно, його життю нічого не загрожувало.

В Україні теж пологи відбуваються часом не без пригод. Так у лютому на Волині жінка народила прямо за кермом авто. На допомогу прийшли поліцейські, проте на той час малюк вже з’явився на світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.