25.06.2022
Позбавтеся від родимок, бородавок, вугрів, папілом і вікових плям

Позбавтеся від родимок, бородавок, вугрів, папілом і вікових плям

Ми представляємо вам кілька народних засобів, які допоможуть вирішити ваші шкірні проблеми:

Шкіра — найбільший орган нашого тіла, який має безліч функцій:СПОНСОРСЬКИЙ КОНТЕНТ

  • запобігає інфекції
  • зберігає температуру тіла
  • запобігає зневодненню шляхом проведення рідин в організм
  • допомагає відчувати такі речі, як холод, біль, і тепло
  • виробляє вітамін D, коли сонце світить на шкіру

Більшість з нас в певний момент життя можуть страждати від деяких проблем шкіри, таких як родимки, папіломи, вугри, вікові плями. Гормональний дисбаланс або зміни способу життя є основними причинами цих проблем.

Замість того щоб використовувати шкідливі косметичні засоби, які можуть допомогти позбутися від цих проблем, ми рекомендуємо вам спробувати домашні засоби, які просто підготувати і вони є надзвичайно ефективними.

Ми представляємо вам природні засоби, які допоможуть вирішити ваші шкірні проблеми:

Родимки.

Родимки є типом ураження, який містить клітини невуса, відомі як меланоцити . Як правило, вони виникають в результаті генетики або надмірного перебування на сонці.

Ми представляємо вам деякі природні засоби, які можуть допомогти вам усунути родимки:

Часник.

Перед застосуванням часнику на вашу шкіру, дуже важливо захистити ділянку навколо ваших родимок вазеліном або липкою стрічкою. Застосовуйте віджатий часник на родимку, закріпіть пов’язкою, і залиште діяти години на 4. Для того, щоб отримати кращі результати, ви повинні повторювати цю процедуру щодня.

Касторова олія і харчова сода. 

Ви можете ефективно лікувати родимки шляхом змішування касторової олії і харчової соди. Змішайте інгредієнти для того, щоб отримати пасту, нанесіть суміш на родимку, закріпіть пов’язкою, і залиште протягом ночі. На наступний ранок, ви повинні зняти пов’язку і промити добре водою. Ця процедура повинна повторюватися щоночі, поки ви не побачите деякі позитивні результати.

Яблучний оцет.

Змочіть ватяний тампон в яблучному оцті і покладіть на родимку. Закріпіть пов’язкою, і залиште діяти протягом 8 годин. Повторюйте цю процедуру регулярно.

Бородавки.

Бородавки виглядають як слизові оболонки або невеликі нерівності на шкірі. Існує багато способів лікування бородавок, включаючи заморожування, саліцилову кислоту і клейку стрічку.

Народні метод позбавлення від бородавок:

Банани. 

Ви повинні натирати банановою шкіркою вашу бородавку щоночі перед сном. Всього через 2 тижні ви зможете усунути їх.

Мед.

Нанесіть мед на бородавку, закріпіть пов’язкою і залиште на ніч. Ця процедура допоможе швидко усунути бородавки і не допустити їх повторної появи.  

Яблучний оцет.

Яблучний оцет є також ефективним засобом від бородавок. Змочіть ватяний тампон в яблучному оцті, покладіть на місце бородавки і залиште на ніч. Через 24 години, ви повинні використовувати новий ватний тампон, просочений в яблучному оцті. Через деякий час ви помітите, як бородавки почнуть зменшуватися і відпадати. 

Часник.

Ви можете усунути бородавки соком часнику протягом дуже короткого періоду часу. Натирайте часниковим соком бородавку щоночі перед сном, або можете використовувати сік часнику на бородавку два рази в день.

Папіломи.

Папіломи — нарости, які зазвичай з’являються в ділянці шиї, пахв, повік, і верхній частині грудної клітки. Ви можете усунути їх процедурою заморожування.

Ми представляємо вам природні засоби, які допоможуть вам усунути папіломи:

Яблучний оцет.

Змочіть ватяний тампон в яблучний оцті і покладіть його на папілому. Всього через пару днів вона відпаде.

Олія чайного дерева.

По-перше, ви повинні просочити ватний тампон в воді, а потім додати кілька крапель олії чайного дерева. Нанесіть ватний тампон на папілому і зафіксуйте пов’язкою. Повторюйте цю процедуру протягом 1 місяця, два рази на день, і ви побачите позитивні результати.

Харчова сода і касторова олія 

Змішайте харчову соду і касторову олію, щоб отримати однорідну пасту. Нанесіть суміш безпосередньо на папілому і закріпіть пов’язкою. Для кращих результатів повторяйте процедуру 2-3 рази на день. Ви можете зберігати пасту в холодильнику до 2-х днів.

Вікові плями.

Темні плями зазвичай з’являються на кистях рук, передпліччі і обличчі. Старіння печінки і вплив сонця є основними причинами темних плям.

Натуральні засоби для усунення темних плям:

Лимон.

Ви повинні просочити ватний тампон лимонним соком і покласти його на темні плями. Вони зникнуть зовсім скоро.

Алое вера.

Нанесіть гель алое вера на ваші темні плями і залиште на півгодини. Переконайтеся в тому, що ви використовуєте свіжий гель з листя рослини.

Цибуля.

Нанесіть сік з цибулі на темні плями, за допомогою ватного диска. Залиште на 10-15 хвилин. Ви повинні повторювати цю процедуру щодня, поки не побачите деякі поліпшення.

Хрін.

Змішайте хрін з оцтом і нанесіть пасту на темні плями кожен день. Ви побачите позитивні результати в короткі терміни.

Очищення пор.

Коли є надлишок жиру на шкірі, це забиває пори. Пори роблять шкіру дуже непривабливою і грубою. Більш того, це може привести до інфекцій.

Застосування пари.

Вимийте обличчя і тримайте голову над каструлею з кип’яченою водою. Покрийте голову рушником. Пар від води буде відкривати пори і очищати їх. Після цього, просто змийте теплою водою і нанесіть трохи оцту.

Цукровий скраб.

Відлущування може допомогти вам прочистити пори і відновити здоровий зовнішній вигляд вашої шкіри. Змішайте лимон і цукор, щоб отримати пасту. Використовуйте ватяний диск, щоб втирати пасту на уражену ділянку, потім промийте добре водою. Ця процедура зробить вашу шкіру більш гладкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.