30.06.2022
ПОРОШЕНКА ЗАСТАЛИ НА ВІДПОЧИНКУ НА РОЗКІШНІЙ ЯХТІ, ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ ЯКОЇ ЗА ТИЖДЕНЬ 11 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ (ВІДЕО)

ПОРОШЕНКА ЗАСТАЛИ НА ВІДПОЧИНКУ НА РОЗКІШНІЙ ЯХТІ, ВАРТІСТЬ ОРЕНДИ ЯКОЇ ЗА ТИЖДЕНЬ 11 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ (ВІДЕО)

Під прапором Маршаллових островів за мільйон шістсот тисяч гривень в день. Розкішний відпочинок п’ятого президента України Петра Порошенко потрапив на відео. Про це повідомляє телеграм канал «Карточний офіс». Власне канікули нинішній народний депутат із родиною проводить у Хорватії. Порошенки орендували розкішну трьохпалубну яхту «Катіна». Тут є все для відпочинку: сауна, басейн тренажерний зал, ліфт і два бари. Команда складається із п’ятнадцяти матросів.

Політик потрапив на відео разом із дружиною під час прогулянки на верхній палубі 60-метрового корабля. Оренда цієї яхти у високий сезон коштує майже триста п’ятдесят тисяч євро на тиждень. Відповідно за курсом НБУ – це одинадцять мільйонів гривень за сім днів.

У пресслужбі Порошенка поширену інформацію щодо вартості, термінів та інших деталей відпочинку назвали фейком і закликали Офіс президента Володимира Зеленського припинити стеження за Порошенком, натомість відзвітувати про те, де і скільки відпочивав сам Зеленський за останні два роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.