30.11.2023
Порошенко розкритикував статтю Путіна: “Українці вже давно самоідентифікувалися”

Порошенко розкритикував статтю Путіна: “Українці вже давно самоідентифікувалися”

Як зазначає екс-президент, нині нардеп України, тези Путіна нагадують марення божевільного з твору Ярослава Гашека.

Колишній президент України, нині народний депутат від “Європейської солідарності” Петро Порошенко виступив з різкою критикою на адресу публікації російського президента Володимира Путіна про нібито “історичну єдність” росіян і українців.

Про це він пише в своїй публікації для польської газети Gazeta Wyborcza,

Екс-глава держави заявив, що тези глави Кремля нагадують марення божевільного з твору відомого чеського письменника-сатирика Ярослава Гашека “Пригоди бравого солдата Швейка”. До слова сказати, цей сатиричний роман так і не був закінчений.

Порошенко відзначає: українці і росіяни є абсолютно різними народами і перші вже давно визначилися зі своєю самоідентичністю.

“Ми, українці, не маємо проблем зі своєю самоідентичністю. І нам абсолютно все одно, що думає про це Путін. Ми, українська політична нація, рівноправними членами якої є громадяни різного етнічного походження, різних конфесій і мовних спільнот. Нас від росіян відрізняють не тільки наявність власного історичного досвіду, а також мову, пісень і танців, або кухні, але також і політична культура, ставлення до прав і свобод людини, геополітичні орієнтації, усвідомлене і глибоко вкорінене почуття причетності до європейської цивілізації. і ці відмінності протягом останніх семи років тільки посилилися “, – зазначив Порошенко.

Колишній президент додає, що далеко не останню роль в прискоренні процесу усвідомлення українцями своєї відмінності від росіян зіграв саме Володимир Путін.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *