01.12.2023
Жінка Була Приrоломաена Після Тоrо, Як Її Крем Ува Ли І Пох О Ваний Син Пост Укав У Двері. ФОТО

Жінка Була Приrоломաена Після Тоrо, Як Її Крем Ува Ли І Пох О Ваний Син Пост Укав У Двері. ФОТО

Жінка мало не впала на підлогу в шоці, коли її «мертвий» син повернувся додому і постукав у її двері.

62-річна Антоніна Михайлівна з Росії повідомила, що її син, 43-річний Костянтин, пропав безвісти ще в березні. Після того, як поліція вирішила, що знайшла його тіло, і попросила матір впізнати його, вона з’явилася в морзі, побоюючись гіршого.

Розридавшись, Антоніна підтвердила, що людина, що лежить мертвим на столі, був її сином, що спонукало сім’ю кремувати і поховати його. На похоронах була присутня вся сім’я, включаючи відчужену дружину і дочку ціеї людини. Всього через кілька днів Костянтин з’явився на порозі будинку своєї матері, змусивши Антоніну «майже що втратити свідомість» від шоку.

Як з’ясувалося пізніше, Антоніна, швидше за все, помилково впізнала мертве тіло, так як була охоплена горем. Зараз поліція працює над з’ясуванням того, хто насправді є кремувалим і похованим людиною.

«У морзі Фрунзенського району Санкт-Петербурга жінка Антоніна Михайлівна впізнала свого сина Костянтина», — сказав представник поліції.

Що стосується 43-річного чоловіка, то він був так само здивований цим інцидентом, як і його сім’я, оскільки зізнався, що покинув місто всього на кілька днів, щоб з’ясувати, які кроки зробити далі в своєму житті.

«Я думав про сенс життя і про те, що я хочу зробити з собою», — сказав Костянтин в інтерв’ю.
За іронією долі, однак, роздуми про життя призвели до того, що ця людина швидше втратив свою особистість, ніж «знайшов себе». »
Що ви думаєте з цього приводу? Дайте нам знати в коментарях і не забудьте поділитися цим постом зі своєю сім’єю і друзями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *