02.07.2022
Вчитель з Полтавщини підкорив мережу танцем із випускниками: вірусне відео

Вчитель з Полтавщини підкорив мережу танцем із випускниками: вірусне відео

Учитель історії та правознавства Василь Маслей із села Маячка Полтавської області станцював із випускниками та колегами запальний танок. Нещодавно він виграв конкурс і стане директором школи.

Джерело: BBC News Україна

Відео із танцем молодого вчителя за місяць набрало понад 1 мільйон переглядів у фейсбуці і 25 тисяч лайків. ЗМІ поспілкувалися з ним і дізналися більше про його захоплення.

Відео із понад мільйоном переглядів

Запальний танок вчителя із учнями опублікували на сторінці Нехворощанської громади ще 29 червня. Відтоді воно рознеслося мережею і має понад півтори тисячі коментарів. Здебільшого користувачі висловлюють захоплення креативом Василя Маслея.

Щоправда, була і критика через вибір музики. Для танцю обрали російську пісню “Федеріко Фелліні” гурту Galibri & Mavik.h

Василь Маслей танцює із випускниками: дивіться відео

Василь Маслей розповів, що на підготовку номера разом із колегами витратив лише один тиждень.

Вчитель щороку вигадує танцювальні номери

Вперше вчитель станцював чотири роки тому. У 2017 році Василь Маслей влаштував випускникам подарунок – разом з іншими вчителями станцював для дітей під пісню Едіт Піаф.

Публіка настільки тепло відреагувала, що відтоді вчитель з колегами щороку готують танцювальні номери.

Декілька тижнів тому Василь Маслей виграв конкурс на посаду директора школи. На початку серпня він формально очолить школу.

У вашій школі були такі запальні вчителі? Чим запам’ятався випускний вечір?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.