11.08.2022
12 звичок людей, у яких вдома завжди ідеальні чистота і порядок

12 звичок людей, у яких вдома завжди ідеальні чистота і порядок

Чистий та охайний дім – це те, що люблять і жінки, і чоловіки. В такому середовищі люди почуваються краще та їм  легше виконувати щоденні завдання. Але не всім нам це під силу! Але для вас ми підготували 12 звичок, які врятують ваше житло. 

1. Ховайте одяг відразу 

Розкиданий одяг по кутках робить житло неохайним. Тому навіть після важкого робочого дня, знайдіть в собі сили та розкладіть все по місцях. 

2. Не залишаєте про запас 

Нашій національності притаманно з кожного вільного кута робити склад. Речі, які ви не використовуєте, варто викинути або комусь віддати. Потрібно все прибирати. 

3. Упорядкуйте документи

Все потрібно сортувати: старі та нові платіжки. Важливі документи, пошту та інші речі. Ці речі мають мати окрему полицю. 

4. Протирайте поверхні після кожного використання

Завжди витирайте поверхні – після готування, чищення зубів або макіяжу. Так ваш дім завжди буде чистий, а прибирання в кінці тижня не займе багато часу.  

5. Ліжко призначене для сну, а не для зберігання

Ліжко має використовуватися лише за призначенням. Купіть додаткову шафу та складайте туди речі. 

6. Тримайте розумну кількість подушок і ковдр

Не потрібно використовувати багато подушок для декору. Вони лише заважають в побуті. Те ж саме і з ковдрами. 

7. Заправляйте ліжко

Завжди заправляйте ліжко вранці. Навіть психологи стверджують, що така маніпуляція дає позитивний заряд на цілий день. Як тільки встали з ліжка, одразу складіть постільну білизну. 

8. Ховайте взуття та пальто

Коли у квартирі з порога зустрічає тебе гора посуду – це не дуже приємно. Також неохайний вигляд додає ряд взуття біля стіни. Помістіть пальта та куртки в шафу, а взуття – у тумбу.

9. Мийте посуд відразу

Якщо ви не хочете ввечері відмивати кухню, то робіть це ще під час приготування їжі. Мити посуд і плитку потрібно одразу, ви значно зекономите свій час. Прибирання не має бути ритуалом, його потрібно робити інтуїтивно. 

10. Не розкидайте речі

Кожна річ в домі повинна мати своє місце. Використовуйте органайзери чи різні кошики для всіляких дрібничок.  Найважливіше правило!

11. Регулярно витирайте пил

Пил необхідно витирати хоча б раз в тиждень. А от якщо ви живете вдома з домашніми тваринами, пилотяжити прийдеться чи не щодня, адже шерсть буде у кожному кутку. 

12. Поважайте тих, з ким ви живете

Охайність в домі – чудовий приклад продемонструвати рідним, що ви поважаєте їх життєвий простір. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.