12.08.2022
Експрес-тест: який у вас тип мислення

Експрес-тест: який у вас тип мислення

Мислення – це найвищий ступінь пізнання людиною дійсності. Чуттєвою основою мислення є відчуття, сприйняття і уявлення. Через органи чуття – ці єдині канали зв’язку організму з навколишнім світом – поступає в мозок інформація. Зміст інформації переробляється мозком.

Складнішою формою обробки інформації є діяльність мислення. Вирішуючи розумові завдання, які перед людиною ставить життя, вона роздумує, робить висновки і тим самим пізнає суть речей і явищ, відкриває закони їх зв’язку, а потім на цій основі перетворює світ.

На формування мислення впливають чинники двох груп:

– Біологічні. Тип мислення таким чином визначається генетикою, тобто генами, які отримала людина від своїх батьків. 

– Соціальні. Тип мислення формується внаслідок зовнішнього оточення й не завжди відповідає біологічній статі. Так, чоловік, який виховувався матір’ю та бабусею може отримати жіночий тип мислення.

Як уже було згадано, психологи і соціологи виділяють два типу мислення. Класично вони поділяються за статевою приналежністю. Тобто тип мислення може бути як жіночим, так і чоловічим. Однак вони можуть не відповідати їх носіям. 

Сьогодні ми вам пропонуємо пройти тест, який допоможе визначити саме ваш тип милення: чоловічий чи жіночий.

Просто гляньте на цю картинку й дайте відповідь на запитання: чоловік біжить до вас чи від вас?

Варіант №1: Якщо чоловік біжить від вас

Ваш тип мислення типово жіночий.

Цей тип мислення має власні особливості: 

  • Хоча ви чуттєва людина, але чудово опановуєте власні емоції. Те, що у вас на душі, демонструєте лише рідним та близьким. 
  • Інколи у вас проявляється творча жилка. Насправді, у вас багато потенціалу, який потрібно розвивати. Ви дійсно щасливі будете в тому випадку, якщо будете працювати за покликанням. 
  • Ви володієте чудовою інтуїцією, але боїтеся довіряти внутрішнім відчуттям. Також у вас хороша пам’ять. 
  • Ви обожнюєте порядок. Це стосується не тільки вдома, а й думок. Ви любите все розкладати по поличках, планувати, організовувати. Іноді у вас бувають проблеми з логікою, але це компенсується чіткою структурою. 
  • Краса та естетика – це справді ваше покликання. Вашу увагу привертають гарні речі й ви любите створювати затишок й комфорт. 

Варіант №2: Якщо чоловік біжить до вас

Ваш тип мислення типово чоловічий.

Даний тип мислення характеризується такими особливостями:

  • Ви не любите, коли на вас звалюється безліч проблем і потрібно виконувати одразу багато справ. Ви часто все розкладаєте по пріоритетності, але при цьому намагаєтеся все встигнути. Ви любите робити все без поспіху, адже вам важливіша якість.  
  • Ви часто любите ставити собі цілі на життя, до якого ви будете впевнено прямувати. Вас надихає не так сама ціль, як шлях, який до неї потрібно пройти. Саме цілі дають вашому життю сенс та неймовірну мотивацію.
  • У вашій поведінці часто проявляється прагматичність, вам подобаються красиві речі, але ви більше віддаєте перевагу практичності.  
  •  Ви дуже уважна людина, яка приділяє увагу деталям. Вас цінують за таке скрупульозне ставлення не лише на роботі.
  • Ви більше робите і менше говорите й оцінюєте інших лише за їхніми діями. 

А який у вас тип мислення?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.