25.06.2022
“Купа загиблих та понад 40 травмованих”: два пасажирські потяги потрапили в аварію в передмісті Чехії (ФОТО)

“Купа загиблих та понад 40 травмованих”: два пасажирські потяги потрапили в аварію в передмісті Чехії (ФОТО)

У середу, 4 серпня, зранку у західній частині Чехії поблизу міста Домажліце зіштовхнулись два пасажирських потяги, унаслідок чого щонайменше двоє людей загинули, а 40 травмувались.

Про це повідомляє чеський сайт Novinky. Серед травмованих пасажирів семеро перебувають у критичному стані. За інформацією рятувальників, загиблими, імовірно, є машиністи обох потягів: швидкісного експресу, що, за інформацією Reuters, прямував з Мюнхена в Прагу, і локального пасажирського потягу Пльзень – Домажліце.

На місці працюють рятувальники, поліція, є пожежний потяг і гелікоптери з інфрачервоними пошуковими пристроями для виявлення постраждалих. Поранених евакуювали у лікарні поблизу. Залізнична гілка, на якій сталась аварія, перекрита.

Причиною зіткнення пасажирських потягів, як сказав міністр транспорту Чехії Карел Гавлічек, могло стати те, що один з машиністів проігнорував опущений семафор і знак «Стоп» на роз’їзді Радоніце. Посадовець виїхав на місце аварії.

Додамо, що рік тому, у липні, поблизу Праги пасажирський потяг зіштовхнувся із поштовим поїздом. Тоді одна людина загинула, а кілька десятків травмувались. Влада говорила про те, що машиніст пасажирського потяга проігнорував сигнал про зупинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.