25.06.2022
Мені тільки 50 років, а інтимне життя з чоловіком вже закінчилося

Мені тільки 50 років, а інтимне життя з чоловіком вже закінчилося

Я не знаю,  з ким я ще можу про це поговорити.

Загалом в мене щасливий шлюб, у якому ми виховали двох синів, вже студенти. Мені 49, а чоловікові 53 роки. До недавнього часу у нас були прекрасні стосунки, однак, здається, прийшов кінець нашому сімейному щастю. Зараз ми просто живемо як сусіди. Мені його дуже шкода, підтримую, але і мене можна зрозуміти. Я ще молода і здорова жінка. Поки що здорова, якщо далі так буде, то здоров’я зменшиться.

Річ у тому, що у чоловіка 5 років тому була невдала операція і після ускладнень наше інтимне життя закінчилося. Якщо ще рік після операції надії були, то зараз вже навіть гінеколог порадила мені знайти партнера “для здоров’я”. Я тримала себе в руках дуже довго, але останнім часом у нас з чоловіком почалися сварки, іноді бувають у мене істерики. Я каюсь, що не стримана, але сил моїх немає. Я стала засипати тільки після 1-2 келихів вина. Чоловік намагається менше бувати вдома – більше працює, або сидить у своїй кімнаті книжки читає або телевізор дивиться.

Багато чого пропонувала, але він замкнувся, і жили з мене тягне. Знайома теж радить знайти коханця. Не знаю, що робити. Я вже і не проти, але він може образитися. Ось як це чоловікові пояснити? Якби він сам якось це озвучив, запропонував, бачить, що я з розуму сходжу. А що мені робити? Може, я ще проживу років 20.

Може розлучитися? Син теж якось сказав, що краще розлучитися, а жити можна і в одній квартирі не чужі ж люди. Допомагати один одному в побуті тощо. Я чоловіка ніколи в біді не кину, і допоможу, і доглядати буду. Може, є ще варіанти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.