28.06.2022
Чоловік прийшов з нічного чергування, я на роботі, а мама з ранку варить у великій каструлі свої халати. Чоловік прийшов, відкрив вікна, хоч вже і осінній холод, і став кричати на маму, що вона варить свої брудні халати з лікарні в каструлях, в яких ми обід варимо

Чоловік прийшов з нічного чергування, я на роботі, а мама з ранку варить у великій каструлі свої халати. Чоловік прийшов, відкрив вікна, хоч вже і осінній холод, і став кричати на маму, що вона варить свої брудні халати з лікарні в каструлях, в яких ми обід варимо

Моя матір не мала власного житла, спадщини вона також ніякої не отримала: будинок батьків згорів, а землю продали вже давно. Тому з дитинства ми орендували з нею житло. Ще досі пам’ятаю ці постійні переїзди. Народила вона мене не в шлюбі, заміжньою ніколи й не була, тому батька я свого ніколи не бачила і не знаю його.

Жили ми бідно, тому про вищі навчальні заклади я і не мріяла. Закінчила 9 класів й пішла на роботу. Вона працювала нянькою в садку, коли я була маленька. Потім технічкою в школі. Зараз санітаркою в лікарні. В основному все йшло на оренду квартири і їжу. Навіть з маминим підробітком.

Хоч я ніде і не вчилася після школи, але подруга влаштувала мене працювати в магазин взуття свого батька. Один раз в магазині була крадіжка (клієнтка мало не потягла пару туфель, які приміряла), і на виклик приїхали хлопці з поліції. З одним з них я познайомилася. У нас почався роман. Я на 11 років молодша за нього. Не сказати, що це той принц, про якого я мріяла, дуже часто хамить, вживає нецензурну лексику, але інших варіантів не було. Так, мене звичайно найбільше гріло, що у нього є своя двокімнатна квартира. Через кілька місяців зустрічей він зробив мені пропозицію, і ми розписалися.

Спочатку моя мама не хотіла нам заважати. Вона орендувала кімнату в комуналці і сказала, що на це кімнатку їй грошей вистачає. Але з часом сусіди стали її заважати: одні випивають і конфліктують постійно, в інших – багатодітна сім’я, спокою не було там. Навіть маминого кота штовхнули, довелося його лікувати. Я стала плакати, мені шкода маму. Попросила чоловіка її прийняти до нас. Чоловік погодився, але ентузіазму не проявляв. Перший місяць ми пожили нормально, а потім почалися великі сварки тещі із зятем.

Йому не подобалося, як мама намагається вести господарство і навести лад. Він каже, що все це старомодно і рукоділля ні до чого тут розставляти. Чоловік казав, що вона на роботі за хворими прибирає, а потім цими руками їжу готує, йому огидно. Але вона ж на роботі в рукавичках, і сама по собі чистюля! Ще йому не подобається, що від мами хлоркою пахне.

Ну, якщо бути справедливою, мама теж бувала не права. Влаштує велике прання, в каструлі варить білу білизну по-старому, все в пару, просто жах. І на роздратування мого чоловіка не мовчала. Якщо чує, що він проти неї щось має, залітає в кімнату і кричить на нього: «Ти на себе подивися, взяв за дружину молоденьку красуню, старий пень, так хоч би вимоги Свої не завищував!».

Я намагаюся мамі рот закрити, а її ще більше несе. Я потім мамі висловлювала наодинці, що думаю: «Ти чого тут права качаєш, мовчи, він же нас прийняв у свою квартиру, не можна так!». Але вона така правдорубка, і не може зупинитися, коли її понесло. Їй і на роботі іноді роблять зауваження, коли вона «заводиться». Добре, що мій чоловік хоча б проти маминого кота нічого не має. Він тварин любить.

Але ось недавно був зовсім великий скандал. Чоловік прийшов з нічного чергування, я на роботі, а мама з ранку варить у великій каструлі свої халати. Все навколо вологе, в конденсаті. Чоловік прийшов, відкрив вікна, хоч вже і осінній холод, і став кричати на маму, що вона варить свої брудні халати з лікарні в каструлях, в яких ми обід варимо.

Мама зірвалася на нього, дерев’яними щипцями перед його носом махає. Загалом, чоловік не витримав, сказав, щоб вона забиралася з його будинку. Халати в ванну злив. Викликали мене з роботи, краще б я тоді не поверталася.

Я кидаюсь між двох вогнів. Не знаю що робити. Куди мама піде? Чоловік сказав, що йому все одно, хоч на вулицю. Зателефонували до маминої двоюрідної сестри. У неї хоч і трикімнатна квартира, але живе з чоловіком, сином, невісткою та двома онуками. Тісно, ​​але на час погодилися пустити маму, тільки без кота. Його ми у себе залишили.

Ось тепер плачу кожен день. Відчуваю себе зрадницею. З одного боку розумію, що матір моя не подарунок,  але люблю її. Тепер вона у своєї сестри, її і там щось не дуже люблять. Кажу чоловікові, що я зі своєї зарплати буду мамі квартиру винаймати, хоча б частину платити. Але він проти. Чути про тещу нічого не хоче. Взагалі, тема про маму стала у нас забороненою.

Я їй дзвоню, вона сумна така. У мене вже були думки розлучитися і як раніше знімати з мамою квартиру. Але ж я вже звикла до чоловіка. Люблю його, дітей від нього хочу.

Не знаю що робити. Порадьте мені, як правильно вчинити!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.