25.06.2022
Зрада дуже корисна жінкам. Від неї жінка несказанно гарнішає

Зрада дуже корисна жінкам. Від неї жінка несказанно гарнішає

Це трапилося рік тому. Я полетів у Рим, де мав ділову зустріч з однією вродливою жінкою. Після вечері ми повернулися в готель. Раптом супутниця каже:

– Може підемо ще в барі посидимо? – у її тоні чулися неоднозначні натяки.

Я вирішив, що ці розваги не для мене. Мабуть, переріс ту юнацьку жагу до пригод. Тим паче я знав, що у цієї жінки був чоловік. Навіщо мені влазити в чужу сім’ю?

У літаку ми знову побачилися й розговорилися. Виявилося, що з чоловіком вона вже 8 років в шлюбі, але щоденна рутина втомила її. Я запитав:

– Але ти кохаєш його?

– Так, мабуть. Не знаю…Шкода, що ти вчора так і не пішов зі мною в бар. 

Тоді все стало на свої місця. Я зрозумів, що жінка відчайдушно прагнула зрадити. Насправді ніщо не прикрашає прекрасну частину людства так, як пристрасний поцілунок колеги по роботі чи кокетливі компліменти зі сторони залицяльника. Без цього дама стає в’ялою, а її врода гасне на очах.

Тільки не треба мені говорити про моральні принципи. Хіба справедливо, що чоловікам можна бути полігамними, а для жінок це сором? Хоча навіть до зради вони підходять по-різному. Перші шукають першу доступну ціль, а другі обирають партнера, до якого мають справжні почуття.

Дівчата, якщо ви хочете чисту шкіру, блискуче волосся й здорові нігті, то обов’язково зраджуйте. У вас покращиться гормональний фон і підійметься настрій. 

Хтось скаже: “Що за дурниці?”, “А про сімейні цінності не треба думати?”

Та спішу усіх заспокоїти. Зрада – це ще не розлучення. Зрада – це захоплива пригода й імпульсивний роман, який позитивно впливає на здоров’я. Мудра жінка не покине чоловіка й дітей. Вона буде берегти родинне гніздо і проверне все так. що її обранець ні про що не дізнається.

Зраджувати треба вміти, але у жінок це добре виходить. Тут стають в пригоді усі акторські здібності. 

Одного разу я теж попався на цей гачок. У мене була дівчина, з якою ми тривалий час жили разом. Якось я випадково застукав її з іншим чоловіком, але вони просто пили чай. Через свою ревниву натуру я все ж запідозрив щось лихе. У відповідь вона лише усміхнулася й сказала:

– Облиш свої фантазії. Ми друзі й не більше!

Я повівся і тільки через двадцять років дізнався, що дівчина таки мені з ним зрадила. Зізнаюся, що готовий вручити їй “Оскар”!

Зрада – це своєрідний різновид кіно, який вимагає продуманого сценарію, емоційного сюжету й вдалої гри. 

Взагалі без цього солодкого гріха людству було б сумно. Жінкам довелося б вишивати картини чи в’язати светри. Дім, робота, діти. Не встигли й оком моргнути, як роки збігли один за одним. А що залишилося? Жодного задоволення й монотонні будні. 

А якою важливою є драма в мистецтві. Без жіночих зрад не було б ні “Декамерона”, ні “Мадам Боварі”, ні інших всесвітньовідомих творів. 

А щодо жінки, з якою у нас в Римі нічого не вийшло, то зараз я шкодую про те, що відмовився від її пропозиції. Вона все одно розлучиться з чоловіком, а ми могли б розважитися і весело провести час. Чому я такий старий зануда?

Як ви ставитеся до зради? Чи погоджуєтеся з думкою автора?

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.