30.06.2022
Між моїми дітьми завжди були ревнощі – з боку сина. Він вважав, що я доньку люблю більше і даю їй всього більше, ніж йому. Зараз він взагалі зі мною не спілкується, бо я розповіла йому правду

Між моїми дітьми завжди були ревнощі – з боку сина. Він вважав, що я доньку люблю більше і даю їй всього більше, ніж йому. Зараз він взагалі зі мною не спілкується, бо я розповіла йому правду

Двох дітей я виховала та поставила на самостійно. Було дуже важко, але я зі всім справилася.

Чоловіка до ліжка прикувала тяжка хвороба, коли дітям старший син ходив в садок, а доньці і пів року не було. Йому зробили операцію, але безуспішно, тому коханий залишився паралізований на цілих 25 років. 

Було дуже важко, але я не здавалася. Я підняла на ноги моїх дітей, жила завжди тільки для них, особисте життя не влаштовувала, боячись, щоб моїх дітей не образила чужа їм людина.

Між моїми дітьми завжди були ревнощі – з боку сина. Він вважав, що я доньку люблю більше і даю їй всього більше, ніж йому. Я побудувала будинок для кожного і допомагаю обом однаково. Зараз вони вже й самі дорослі – сину 37, а доньці – 33.

Два роки тому співмешканка мого сина поїхала в Польщу на роботу і приїхала вагітною, стверджуючи, що дитина мого сина. ДНК робити не погодилися. В мене закрадалися сумніви, які просто не давали спокою. Син дав ясно зрозуміти, що він вірить цій дівчині, і мені не треба пхати свого носа. Але два місяці назад я все-таки взяла дитину і мого сина шляхом обману, і зробила аналіз ДНК. Вірогідність його батьківства – нуль!

І з цього моменту почався кошмар в моєму домі. І я, і донька стали ворогами для мого сина. “Цивільна” дружина забрала його до себе додому, він пішов за нею, а нас більше не хоче визнавати. Тільки, коли потрібні гроші, приходить і каже: «мені потрібні гроші». Це дуже образливо, як він не розуміє, що мені потрібен мій син!

Я думаю, що я втратила сина, тільки тому, що не могла жити, знаючи цю брехню і мовчати. Цікаво, яке виправдання придумала ця жінка, що йому повірив син. Не знаю, що робити далі, і як налагодити наші стосунки. Що Ви думаєте?

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.