30.06.2022
Довго думала, що робити після зради чоловіка. Скандалити я не хотіла. Вирішила про все розповісти чоловікові коханки

Довго думала, що робити після зради чоловіка. Скандалити я не хотіла. Вирішила про все розповісти чоловікові коханки

Я починала готуватися до святкування 10-ї річниці шлюбу, але раптом дізналася, що мій чоловік зраджує мені.

Ситуація банальна до абсурду. Одного вечора він повернувся п’яним додому й одразу пішов спати. Його телефон лежав на тумбочці біля ліжка. У мене ніколи не було звички ритися в чужих речах, але цього разу моя цікавість взяла верх. Я почула, що до чоловіка прийшло якесь повідомлення і вирішила прочитати його.

Оскільки я не знала пароль від його мобілки, то змогла побачити лише частину написаного. Однак цього було достатньо, щоб зрозуміти, в чому справа. Хтось з невідомого номера писав, що дуже сумує за своїм “Котиком”.

Мені було боляче й неприємно, але я не хотіла нічого з’ясовувати. Коли чоловік прокинувся, я з кам’яним обличчям віддала йому смартфон. Він одразу здогадався, що все таємне стало явним.

Зранку я вирішила дізнатися, хто ж така ця коханка. Для цього було достатньо пробити її номер телефону. Кілька хвилин і в мене на руках було її ім’я та прізвище. Виявилося, що це дружина впливового місцевого бізнесмена. Вона мала все, що душа забажає, але, очевидно, цього було замало. 

Тиждень я думала, як мені вчинити в цій ситуації. Вирішила, що поїду до чоловіка цієї жінки і розповім йому всю правду. Михайло не міг повірити, що його дружина могла йому зрадити.

– Ми 18 років знаємо один одного, а з них 13 – в шлюбі. У нас двоє дітей і комфортне життя. Не розумію, чого їй не вистачало? – бідкався бізнесмен.

Коли Михайло запитав дружину про коханця, вона не стала нічого заперечувати. Мабуть, жінка не очікувала, що зможе опинитися без даху над головою. Однак чоловік не зміг їй пробачити й відправив зрадницю назад в село у її батьківський дім. 

Щодо моєї родини, то вона також розпалася. 

Одного разу ми з Михайлом випадково зустрілися біля його офісу. Чоловік запропонував мені разом випити кави, а я погодилася. На цьому наші зустрічі не закінчилися. Через пів року спілкування ми побралися. Михайло виявився чудовим чоловіком, тому я не розумію, як можна було його втратити.

З колишнім у нас не було дітей, адже мені не виходило завагітніти. Зараз я не лише кохана дружина, але й щаслива майбутня матуся!

А ви могли б пробачити зраду своїй другій половинці? Чи варто давати другий шанс людям, які зрадили вам?

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.