25.06.2022
У вихідні, а то і після роботи по буднях я зобов’язана прибирати. Чоловік постійно критикує мене, що погано прибираю. Якщо я втомилася або не хочу – це значить, що я лінива і погана господиня

У вихідні, а то і після роботи по буднях я зобов’язана прибирати. Чоловік постійно критикує мене, що погано прибираю. Якщо я втомилася або не хочу – це значить, що я лінива і погана господиня

Всі дівчата мріють про одруження, але і близько не знають, що їх чекає після пишної білої сукні. Для мене спільне життя з чоловіком стало суцільним розчаруванням. 

Мені 32 роки. Я заздрю ​​подругам, які незаміжні, адже коли ти самотня – все значно легше. Відпрацювала собі день, зайшла в магазин після роботи, накупила смакоти. Прийшла додому, захотіла – зварила вечерю і обід на завтра на роботу, не захотіла – купила піцу на вечерю, а на роботі в обід в кафе пішла. На вихідних йшла гуляти з подругами або одна.

Захотіла, поприбирала, не захотіла, хоч весь день лежи на дивані. Ніхто слова поганого не скаже. Я сама собі господиня. Отримала зарплату, купила собі кофточку, сходила в ресторан, в кіно. Вийшла заміж – о, Боже. Чоловік звик вранці рано вставати. Він із села. А я звикла спати якомога довше.Так він мене змусив вставати з ним одночасно, щоб кава йому варити і взагалі корисними справами займатися, а не спати.

Я забула, що таке спати до 12 у вихідні. Я встаю о 6 кожен день. Після роботи я зобов’язана приготувати вечерю і обід чоловіку на завтра. Йому багато чого не подобається, критикує, як я готую. Я повинна постійно старатися, щоб догодити йому, готувати так, як він любить. У кафе в обід він не ходить, економить гроші. І його злить, якщо я ходжу, адже дешевше і корисніше приготувати їжу вдома самій. Піцу замість вечері купити – смертний гріх. Краще б сама приготувала вдома. Пельмені з магазину – взагалі кошмар. Краще б сама наліпила.

У вихідні, а то і після роботи по буднях я зобов’язана прибирати. Чоловік постійно критикує мене, що погано прибираю. Якщо я втомилася або не хочу – це значить, що я лінива і погана господиня. Отримала зарплату, кофточку вже я не куплю, бо чоловікові треба купити спортивний костюм. І взагалі, кофтинки дорогі і неякісні, і у мене вже недавно була обновка. І на їжу йдуть всі гроші, а треба збирати на ремонт. Нема чого дарма витрачати гроші на одяг. В ресторан нормальні люди ходять пару раз на рік –  лише на урочисті випадки, наприклад, на день народження. У кіно чоловікові йти нецікаво і дорого.

Краще він подивиться новини про політику на ютубі. А я чим займуся вдома – мої проблеми. Але найкраще – прибиранням, он там кут брудний. Допомагати дружині чоловік не повинен. Готування і прибирання – це суто жіночий обов’язок. Чоловічі обов’язки можуть і почекати, тому що він пізно приходить з роботи і втомлений. А неділями не робить нічого по дому з релігійних міркувань.

Народилася дитина – це чудово, я сина обожнюю. Але роботи ще більше. Допомоги від чоловіка ніякої толком. Звинувачень в тому, що я погана господиня, все більше. Але тепер ще й звинувачення, що я погана мати.

Скажіть, от заради всього цього потрібно виходити заміж?

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.