09.08.2022
Пішла з життя знаменита радянська кіноактриса: «її красою захоплювалися мільйони», а “фільми передивлялися сотні раз”

Пішла з життя знаменита радянська кіноактриса: «її красою захоплювалися мільйони», а “фільми передивлялися сотні раз”

У Росії померла відома актриса: вона не дожила всього два тижні до свого дня народження

Актриса і народна артистка Неллі Корнієнко померла в четвер після тривалої хвороби на 81-му році життя. Про це повідомляється на сайті Малого театру, в якому вона працювала з 1959 року.

За роки роботи Корнієнко виконала понад 50 ролей, а також брала участь в сучасному репертуарі театру. Також актриса знімалася в кіно. На широкому екрані вперше з’явилася в 1960 році, зігравши в картині «Ловці губок». Найбільш відома виконанням ролей у фільмах «Скандальна подія в Брікміллі», «День народження Терези», «Побачення з молодістю», «Прибуткове місце», «На велелюдному місці».

Корнієнко народилася 23 травня 1938 року. Була ученицею актора Віктора Івановича Коршунова, який викладав у Вищому театральному училищі імені Михайла Семеновича Щепкіна. Після закінчення її запросили в трупу Малого театру, де вона стала однією з провідних актрис.

Раніше повідомлялося, що відома російська актриса Марія Порошина вбита горем. Стало відомо про загибель її матері – Наталії Красноярської. Зірка Великого театру померла 1 травня в віці 70 років.

Ще в березні Наталії Красноярської стало погано. Її негайно госпіталізували прямо з роботи. Близько місяця актрису намагалися врятувати в одній з клінік Москви. Але медики виявилися безсилі перед хворобою, яку родичі відмовляються розголошувати.

Наталія Красноярська була останньою ученицею легендарного режисера опери Бориса Покровського. Закінчивши інститут, майбутня зірка влаштувалася в Большой театр, якому служила до останніх днів. Керівник мімічного ансамблю Великого театру Катерина Миронова схвально відгукнулася про покійну колезі:

«Вона була вершиною нашого мімічного ансамблю, який зараз просто залишився фактично обезголовленим. Це людина, яка будь-яку секунду, будь-який момент життя не пропускав. Вона ніякої відпустки, відпочинку. Для нас це був зразок жіночності та краси ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.