01.12.2023
“Таку країну нікому не перемогти”, – сьогоднішній безпрецедентний вчинок ЗСУ на адресу Росії вже обговорює весь світ

“Таку країну нікому не перемогти”, – сьогоднішній безпрецедентний вчинок ЗСУ на адресу Росії вже обговорює весь світ

Українці в соціальних мережах продовжують  обговорювати відео , яке напередодні було знято під час репетиції параду в Києві з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

На опублікованих кадрах український десант під час репетиції проходу по Хрещатику виконав знаменитий хіт про Володимира Путіна. У своєму  телеграм-каналі український журналіст Петро Шуклина зазначає примітний момент ментального переродження української армії. “Спочатку скажу, що я вражений новими сучасними розробками українського військово-промислового комплексу. Нашими новими високоточними ракетами і технікою. Але мушу сказати, що це просто речі.

А що всередині у армії? Як вона дивиться на ворога? Чи буде знищувати противника, коли вони знову масово перетнуть кордон? І ось тут важливі інші якості, і перш за все ідеологічно вольові. Пісня про Путіна – це не хлоп’яцтво, як дехто вважає. Це ідеологічний фон. Уявіть, що солдати співають хіти радянської армії, наприклад. Це солдати нашої країни? ”  – підкреслив журналіст. За його словами, пісня українських військових про Путіна є знаковим сигналом про те, що десантники ЗСУ готові сміятися над ворогом і не боятися Росію. “Десант, громохкий насмішкою над ворогом, нехай навіть дуже великим і ніби як страшним, це солдат нашої країни. Ця пісня – це фон, який задає настрій. Немає страху. Є тільки презирство до ворога.

І така армія не складе зброю, а буде рвати ворога на шматки. Чи не поміняє один прапор на інший, а дійде до Москви і розбере Кремль по цеглинці. Ось який настрій треба для перемоги над супротивником в Росії. Символи важливі не менше, ніж спорядження і виправка. Символи ведуть нас в бій (прапор, гімн) , нагадуючи, що ми робимо і для чого. Символи нагадують нам, що ми любимо, підігрівають нашу рішучість йти на будь-який ризик заради своєї сім’ї, свого міста, своєї країни, своєї нації, тому я радий чути, як моя армія, прекрасно знаючи можливості ворога, відкрито йде на Ви.

Таку країну нікому не перемогти ” , – підкреслив Петро Шуклина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *