12.08.2022
Віктор побачив біля пологового дівчину з немовлям на руках, її ніхто з рідних не зустрічав

Віктор побачив біля пологового дівчину з немовлям на руках, її ніхто з рідних не зустрічав

У житті Віктора відбулася незабутня подія: він став батьком. Галина народила йому довгоочікуваного синочка. Татусь вже бачив крихітного малюка і рахував дні до виписки дружини. 

Раптом Віктор побачив, що з пологового будинку вийшла молода дівчина з немовлям на руках. Вона була сама. Ніхто її не зустрічав. Незнайомка йшла з похиленою головою й зупинилася біля чоловіка. Дівчина попросила у нього про допомогу, мовляв, потрібно потримати на руках дитину, поки вона витрусить камінчик, який залетів їй у взуття. Однак Віктор не встиг забрати малечу, як її матір кинулася тікати. Чоловік не міг наздогнати її, а гукати не було сенсу. 

Немовля, ніби відчуваючи тривогу Віктора, почало голосно плакати. Він не міг нічого вдіяти. У його очах також виступили сльози. Раптом з полового вийшла медсестра. Вона запитала, що трапилося. Та жінка не повірила розповідям чоловіка, тому попід руку завела його в лікарню, переконуючи не відмовлятися від дитинки. 

Все ж Віктору вдалося пояснити усю ситуацію. Він сказав, що його дружина також знаходиться в пологовому і вона нещодавно народила сина, а цього малюка покинула інша породілля. Лікарі змогли з’ясувати, хто ця дівчина-втікачка. Дитина повернулася у відділення, але цього разу без дорослих поруч.

Ввечері Віктор розповів Галині про свої пригоди. Подружжю стало шкода нікому не потрібного немовля, тому вони вирішили спробувати його всиновити.

Віктор зустрічав з пологового дружину одразу із двома конвертами на руках. Щастя чоловіка тільки подвоїлося, а любов примножилася. 

А як би ви вчинили на місці подружньої пари? Чи наважилися б ви усиновити дитину?

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.