02.07.2022
Гостювали свати у нас три дні. От вони поїхали, а ми вдома дуже багато речей не дорахувалися. І так ніби по дрібниці, але неприємно

Гостювали свати у нас три дні. От вони поїхали, а ми вдома дуже багато речей не дорахувалися. І так ніби по дрібниці, але неприємно

Донька одружилася ще п’ять років тому.  Зять у мене – золота дитина, живуть вони разом добре, якихось значних проблем не мають, і в мене душа спокійна. Але от батьки зятя – дуже дивні люди.  Він як не їхня дитина. І роботящий, і годувальник. І все вміє, хоч і молодий.

Ми проживаємо в селі в приватному будинку, маємо невеличку грядку з власними овочами, а ще сад з лавочками, столиком. Все облагородили з чоловіком, проклали бруківку, я докупила туї, ялиці, щоб все мало пристойний вигляд. Ще під час першого знайомства свати зазначили, що їм у нас дуже подобається – вони проживають в місті, природи їм не вистачає. 

Після весілля неодноразово натякали на те, що хочуть приїхати до нас в гості, відпочити.

Сват працює далекобійником. Тижнями вдома не буває. Ну і поводиться відповідно. Одразу видно спілкування, до якого звик в дорозі. Сваха тиха, спокійна. Навіть мовчазна. Ще на додачу у них крім зятя троє малих дітей. Гроші у них водяться, сват заробляє добре.

І ось вирішили ми з чоловіком покликати їх до нас на свято. Рідня ж все-таки. Довго думали й запросили. І ось кафе багато гостей і сват мій з голим животом в розстебнутій сорочці!

Зять йому зауваження зробив, а він свого сина на три веселих букви відправив при всіх. Трішки було неприємно, і не зручно перед моєю родиною, але вирішили не акцентуватися на цьому, забули одним словом.ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЬ

Після кафе поїхали до нас додому. Всього погостювали свати три дні. І весь цей час сват невпинно нав’язував нам своїх молодших дітей. Щоб ми їх взяли тижнів на два погостювати. Звичайно, ми не погодилися. Ось поїхали свати, а ми вдома дуже багато речей не дорахувалися. І так ніби по дрібниці, але неприємно. То молоток у чоловіка зник, то ключі, то обприскувач ручний. Навіть малесенький замочок з хвіртки сват поцупив.

Ось так свати у нас погостювали. Перший і, сподіваюся, останній раз. А які у Вас стосунки зі сватами?

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.