28.06.2022
Відео. Олімпійська чемпіонка Оксана Баюл відмовилася від українського громадянства: “Я дуже схвильована…”

Відео. Олімпійська чемпіонка Оксана Баюл відмовилася від українського громадянства: “Я дуже схвильована…”

Колишня фігуристка зробила гучну заяву.

Олімпійська чемпіонка з фігурного катання Оксана Баюл відмовилася від українського громадянства. Про це спортсменка повідомила на своїй сторінці в Instagram.

“Я роблю це. Я дуже схвильована. Прийшов час. Я більше нічого нікому не доводжу. Ні, так ні. Головою в бортик без мене. Конституція України проголошує, що в Україні дозволено тільки одне громадянство. Відповідно до законодавства України, якщо громадянин Україна отримує громадянство іншої держави, така особа все ще визнається громадянином України в правовідносинах. Я відмовляюся від українського громадянства “, – написала Оксана Баюл.

До слова, напередодні цього повідомленні колишня фігуристка повідомила в соцмережі, що її не запросили на святкування 30-річчя Незалежності України.

На заяву про відмову від українського громадянства вже відреагувала ведуча новин ТСН Марічка Падалко .

“Перша олімпійська чемпіонка Оксана Баюл вирішила вийти з українського громадянства, яке вона зберігала за сьогоднішній день, хоча з 1994 року живе в США. Причини цього рішення, звичайно, мені невідомі. Але те, чому це сталося напередодні ювілею країни, куди неї не покликали і не відзначили, мені очевидні “, – написала телеведуча на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, Оксана Баюл стала першою олімпійською чемпіонкою з фігурного катання в 1994 році на Іграх в Ліллехаммері (Норвегія). Також вона вигравала Чемпіонат світу-1 993. Зараз колишня фігуристка проживає в США.

Раніше спортсменка розповіла , що країна так і не віддячила її за перше олімпійське золото. Ця судова тяганина обернулася гучним скандалом, адже відповідачем по справі стало і держава Україна. Суд спортсменка програла, і не відчувши необхідної підтримки від рідної країни, зокрема Міністерства спорту, образилася на таке ставлення до себе.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.