12.08.2022
Віра народилася без рук, але змогла реалізувати себе і зараз абсолютно щаслива!

Віра народилася без рук, але змогла реалізувати себе і зараз абсолютно щаслива!

Віра Фещук-Омельчук з’явилася на світ без рук, а ноги у дівчинки були різної довжини. Лікарі не могли зрозуміти, що вплинуло на появу таких патологій і давали дівчинці не більше п’яти років життя.

Побачивши історію цієї неймовірної жінки, ми захотіли поділитися нею і з вами.

Лікарі наполегливо наполягали на тому, щоб батьки відмовилися від дівчинки, але ні тато ні мама не могли вчинити так зі своєю дочкою. Зараз вже 35-річна Віра сама є мамою, вона живе повноцінним життям і абсолютно щаслива.

Чому Віра народилася без рук, а одна нога коротша за другу на 20 сантиметрів, лікарі так і не змогли пояснити батькам. Звичайно, їй було важко, але все ж вона змогла пересуватися на власних ногах. Вона справлялася з усіма труднощами завдяки підтримці своєї сім’ї. Батьки, старші брати і сестри завжди дбали і допомагали їй.

Коли дівчинці виповнилося 7 років, і настав час школи, вона навчалася дистанційно, будинки. Писати вона навчилася ногами, та так спритно і красиво, що навіть вчителі дивувалися.

Віра дуже позитивна людина, і навіть про свій стан іноді жартує: наприклад, каже що любить сидіти склавши … ноги.

«І підмести, прибрати іграшки за дітками, переодягнути їх, нагодувати, зварити обід – все встигаю. Навіть в городі працюю ногами. Вже так призвичаїлася, що навіть рідні дивуються і іноді не встигають за мною ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.