12.08.2022
Відео. Просив не підходити до вікон, а над будинком літав квадрокоптер: з’явилися нові подробиці у справі про смерть мера Кривого Рогу

Відео. Просив не підходити до вікон, а над будинком літав квадрокоптер: з’явилися нові подробиці у справі про смерть мера Кривого Рогу

Про свої переживання Костянтин Павлов розповідав дружині.

Незадовго до смерті мер Кривого Рогу Костянтин Павлов боявся підходити до вікон, а над його будинком літали квадрокоптер.

Про це заявив адвокат сім’ї Дмитра Манелюк.

За його словами, за кілька днів до смерті Костянтин Павлов говорив дружині, щоб вона не підходила до вікон і не виходила на вулицю.

“Від дружини загиблого Костянтина Юрійовича мені стало відомо, що протягом останнього місяця над їхнім будинком літали квадрокоптер. А останній тиждень перед смертю Костянтин Юрійович дуже боявся підходити до вікон будинку. Забороняв дружині підходити до них, виходити на вулицю і навіть казав не вивішувати прання на другому поверсі, а просив робити це на першому “, – розповів адвокат Дмитро Манелюк.

Він також додав, що незадовго до смерті Костянтин Павлов побоювався повертатися додому. Про свою стурбованість мер говорив дружині.

“Ми сподіваємося, що всі ці подробиці будуть враховані слідством і сподіваємося на якнайшвидше встановлення істини”, – зазначив Дмитро Манелюк.

Нагадаємо, що тіло Костянтина Павлова на веранді будинку знайшов його помічник. Поруч з ним лежало вогнепальну зброю. Правоохоронці розглядають три основні версії події : вбивство, самогубство та необережне поводження зі зброєю.

Поки триває слідство, в Кривому Розі визначили тимчасово виконуючого обов’язки міського голови – ним став Юрій Вілкул .

За матеріалами з сайту tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.