30.11.2023
Пyтiн до такого не був готовий: Ветерани АТО попередили РФ: “Ми готові до будь-якого розвитку подій”

Пyтiн до такого не був готовий: Ветерани АТО попередили РФ: “Ми готові до будь-якого розвитку подій”

Учасники бойових дій на Донбасі, які живуть в різних регіонах України, записали відеозвернення, в якому висловили готовність і далі захищати свою країну.

Ветерани АТО заявили у відеозверненні, що вони об’єдналися перед лицем навислої над Україною  загрози , яка може в будь-який момент обернутися великою бідою.

Військові з різних регіонів України акцентували увагу на тому, що вони прекрасно знають, що таке війна, і тому готові знову застосовувати свій бойовий досвід для захисту Батьківщини заради своїх сімей, своїх дітей, заради своїх співгромадян і заради мирного і процвітаючого майбутнього своєї країни.

Ветераны российско-украинской войны со всей страны записали видеообращение, показывающее, что они всегда готовы дать отпор врагу и защитить Украину. pic.twitter.com/wOqkpyBszu— Диалог.UA (@Dialog_UA) April 10, 2021

“Вся Україна в цілому і кожен українець окремо повинні бути готові до будь-якого розвитку подій, в тому числі і до повномасштабного вторгнення росіян в Україні”, – констатують івано-франківці. “Міжнародна підтримка – це добре, але ми повинні розуміти, що воювати будуть українці і бої будуть на українській землі” , – відзначають одесити. Учасники бойових дій на Сході України також відзначили, що при всій найпотужнішою міжнародною підтримку, яку надає нашій країні, воювати за Україну в разі виникнення такої необхідності доведеться саме українцям.

Відстоювати територіальну цілісність країни доведеться саме її громадянам. Ветерани закликали українців бути згуртованими, патріотичними, не впадати в зневіру перед лицем загрози і адекватно реагувати на всі ризики і виклики, не даючи ворогові ні найменшого шансу захопити нашу землю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *