01.12.2023
0т і вcе! 25 хв назад Лукашенко офіційно заявив, що готовий разом з Путіним створити новий, більш потужний “Радянський Союз”

0т і вcе! 25 хв назад Лукашенко офіційно заявив, що готовий разом з Путіним створити новий, більш потужний “Радянський Союз”

Лідер білоруського правлячого режиму Олександр Лукашенко заявив, що союз Росії і Білорусі буде могутніше Євросоюзу. За його словами, при створенні нового об’єднання врахують всі помилки ЄС і візьмуть все найкраще з Радянського Союзу.

Про це повідомляє посилання на його інтерв’ю турецькій телерадіокомпанії TRT, витяги з якого публікує “БелТА“.

“Цей союз (Росії і Білорусі – ред.) буде більш просунутим і стабільним”, – сказав Лукашенко.

Він пояснив, що при створенні цього союзу врахують всі помилки Євросоюзу і візьмуть на озброєння позитивний досвід європейців. Лукашенко також згадав про Радянський Союз.

“Ми ж вийшли з єдиної держави – з Радянського Союзу. І ми багато вже там спробували”, – сказав він.

Лукашенко додав, що при створенні Союзу Росії і Білорусі потрібно залишити позитивне з радянського минулого. За його словами, це зробить нове об’єднання більш потужним, продуманим і просунутим.

Говорячи про терміни створення союзу Росії і Білорусі Лукашенко зазначив, що він з президентом РФ Володимиром Путіним не ставлять перед собою ніяких термінів – 2025, 2030 або який-небудь рік. “Ми будемо йти крок за кроком, вирішуючи проблеми”, – резюмував він.

Нагадаємо, раніше Лукашенко назвав ідею входження Білорусі до складу Росії вигадкою колективного заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *