30.11.2023
Вже тепер колишнього заступника МВС Гогілашвілі розsтрiляли авто – “перейшов дорогу дуже впливовим людям” (Відео)

Вже тепер колишнього заступника МВС Гогілашвілі розsтрiляли авто – “перейшов дорогу дуже впливовим людям” (Відео)

Екс-заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі заявив, що фактично ніхто не знає того, що на нього було вчинено замах – розsтріляли його авто. Також він поскаржився на “сильний емоційний тиск” на колишній посаді та неможливість його “виплеснути” 

Тому виникла загроза для сім’ї екс-чиновника МВС, а сам він з того часу жив у постійній емоційній напрузі, тому й міг повестися несподівано агресивно. Про це Гогілашвілі сказав в інтерв’ю виданню Бабель.

“Зрозумійте, я не пончиками торгував на ринку. Це мільйони доларів. Я перейшов дорогу в цій країні такій кількості людей, які торгують наркотою досі”, – пояснив Гогілашвілі. Нагадаємо, працюючи у МВС, він боровся зі злочинами, пов’язаними з наркотиками.

Розповів він і про російський слід загроз для його персони. За словами Гогілашвілі, йдеться про організацію “Хімпром”, пов’язану з одним із найбільших кланів, які займаються виробництвом та продажем наркотиків.

“Хімпром, що тут влаштувався, – це громадяни Росії, які виробляють і торгують амфетаміном у величезних кількостях”, – розповів він.

Гогілашвілі сказав, що якби в Україні вдалося затримати членів “Хімпрому”, то можна було б стати на заваді 60% трафіку амфетаміну в країні. Проте зробити це непросто, адже “все переплетено, різні організації, різні люди дахували, отримували гроші”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *