30.11.2023
Найкраща молитва на День святого Миколая Чудотворця, 19 грудня: просіть про допомогу і захист від кончини

Найкраща молитва на День святого Миколая Чудотворця, 19 грудня: просіть про допомогу і захист від кончини

Одна з найважливіших молитов на День Миколая Чудотворця – вона містить правильні, теплі і сильні слова при зверненні до святого

Молитва, скріншот: Youtube

У неділю, 19 грудня 2021 року, день пам’яті святого Миколая Чудотворця, що відзначається в православних церквах.

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!Підписатися

Це свято для діточок готує хороші подаруночки, готуючи їх до Нового року. Але ось для дорослих – День Миколи Чудотворця – одне з найважливіших церковних свят, протягом якого можна відвідати богослужіння, як правило, з малюками, щоб прочитати подячні молитви або звернутися до Святого за захистом і допомогою.

19 грудня велике свято — день Миколая Чудотворця
19 грудня велике свято — день Миколая Чудотворця

У цей день бажано допомагати нужденним, що і робив Святий Миколай, а також забувати образи і миритися з тими, з ким ви перебуваєте в сварці. До цього свята є серйозна молитва, яка допоможе всій Вашій родині.

Всеблагий отче Миколаю, великий і предивен чудотворче! Ти своїми молитвами лікував всяку хворобу і біль, ти своїм заступництвом врятував від вірної смерті, ти своєю опікою відганяв біду. Щиро молю Тебе, швидкого утішителя тих, хто в горі і потребах нинішнього життя: поспішай і до мене зі своєю допомогою, захисти мене і всіх людей від вогню і води, від голоду і епідемії, від важкої хвороби і несподіваної смерті.

Охороняй мене все життя, особливо ж у страшну хвилину переходу з життя у вічність. Захисти мене тоді щитом твоєї молитви перед справедливим гнівом Христа Бога і допоможи мені, щоб я сподобився (-лася) навіки разом з тобою прославляти і величати милосердя Боже. Амінь.

***

Молитва, скріншот: YouTube
Молитва, скріншот: YouTube

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *