01.12.2023
Українці просять скасувати обов’язкову строкову службу: “Це знущання над чоловіками”

Українці просять скасувати обов’язкову строкову службу: “Це знущання над чоловіками”

Українці заявили, що не повинні всі чоловіки бути військовозобов’язаними.

Українці виступили проти того, аби всій українські чоловіки були військовозобов’язаними та вимагають аби під це підпадали всі громадяни.
Відповідну петицію подав Скрипнік Ігор Андрійович, у вівторок, 28 грудня.
Так, стало відомо, що українці просять скасувати обов’язкову військову службу для всіх українських чоловіків. При цьому автор петиції покликався на частину 1 статті 17 Конституції України, де вказано, що захист держави є справою всього Українського народу (стать не вказано) та частиною 2 статті 24 Конституції України, де вказано, що не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками статі.

“Знущання над чоловіками. Не повинні усі громадяни, народжені чоловіками, бути військовозобов’язаними. Скасувати в Україні сегрегацію за статевою ознакою у питанні призову на військову службу!!”, – сказано у тексті петиції.
Нещодавно в Україні розширили перелік спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних (Наказ Міністерства оборони України від 11.10.2021 № 313).

“Начебто зробили крок до гендерної рівності, але все одно УСІ чоловіки нашої держави пригнічені у правах лише за ознакою статевої приналежності. Це неподобство!!! Жодного суспільного обговорення. Жодних кроків до гендерної рівності. Жодного перехідного періоду та роз’яснень щодо механізму реалізації руху до зрівняння прав громадян незалежно від статі”, – підсумував він.

Джерело.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *