30.11.2023
Щоб зрозуміти привітання, подивіться його ще раз! Ніхто вчора навіть не помітив, що під час привітання Зеленський назвав свою головну мету на 2022 рік

Щоб зрозуміти привітання, подивіться його ще раз! Ніхто вчора навіть не помітив, що під час привітання Зеленський назвав свою головну мету на 2022 рік

Президент сподівається, що в України будуть нормальні сусіди, які не ходитимуть “зі зброєю і без стуку”.

Головною ціллю на посаді президента України Володимир Зеленський назвав завершення війни на Донбасі.

Про це глава держави сказав у новорічному відеозверненні.

“І, на жаль, ми поки що не закінчили війну на сході нашої держави. І це моя головна ціль. Саме тому я говорю “поки що”, тому що наступний рік він точно буде кращим. Я впевнений в цьому. Головне, щоб всі ви, всі ми були живі й здорові. І збиралися ось так за одним столом усією родиною, щоб поруч були всі, кого ти любиш, і те, без чого просто жити не можеш, – це сміх донечки, татове бурчання, очі дружини, посмішка сина, мамині котлетки, бабусині пиріжки, які настільки смачні, що вже не лізуть, але треба їсти, бо їх зробила бабуся. Але ж це не головне. Головне – вона жива, вона поруч”, – сказав президент.

Він висловив бажання, аби в нас були нормальні сусіди, маючи на увазі зокрема й сусідні країни:

“Щоб сусіди – в гості до нас з холодцем і з пляшкою, а не зі зброєю і без стуку. І щоб друзі, і щоб вони були справжні, які готові битися за тебе не у “Твіттері”, а поруч. І щоб родичі приїжджали, і щоб приїжджали частіше – з Донбасу, з Криму. Але не в гості, а до себе, повертались додому. Адже всі ми – одна сім’я: і Донбас, і Крим”.

Далі Зеленський вимовив одне речення російською мовою: “И как только мы уберем линию разграничения в голове, она исчезнет и на карте”.

“І буде так, як має бути! В Україні! Як у пісні: “Одна калина за вікном, одна родина за столом, і Україна, бо в нас іншої нема”. Усього цього я хочу вам всім, дорогі українці, побажати. А ми для цього все зробимо! З Новим роком, дорогі українці!”, – привітав президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *