30.11.2023
У Львові молода дівчина впала з 7-го поверху багатоповерхівки: потрібна фінансова підтримка

У Львові молода дівчина впала з 7-го поверху багатоповерхівки: потрібна фінансова підтримка

У місті Львові трапилася біда з молодою дівчиною Олею Костенко. Оля впала з балкону 7-го поверху і отримала численні травми. Насправді дівчина чудом вижила, тому зараз медики боряться за її життя. Лікування дуже дороге, тому потрібна фінансова допомога від небайдужих українців.

Про це повідомляє голова ОСББ “Тичини-15” Тарас Колодій у спільноті “Жителі Топольної”:

“Шановні учасники групи не будьте байдужимиВ наших сусідів по Тичини-15 трапилась біда, Оля Костенко ,зараз в реанімації, має безліч переломів через падіння з балкону 7-го поверху, лікування мега дороге,великі затрати коштів, потрібна фінансова підтримка,будь ласка не будьте байдужими, бо біда трапляється будь з ким.Нам потрібно жити в єдності та взаєморозумінні одне з одним.Прохання хто скільки може перечисліть кошти на лікуванні ,мамі Олі п. Галині Калінській 5355 1755 2429 7231 (Кредобанк).Тримаємо кулаки, щоб найближчим часом Ольга одужала.

Має неповнолітнього сина,якому потрібна материнська любов” – йдеться в його дописі.

Мама постраждалої дівчини Галина Калінська також просить про допомогу:“Друзі, в моїй сім’ї трапилася біда. Моя донечка Оля зараз в реанімації, має безліч переломів, голова складена по новому, задітий мозок, перелом ребер і пошкоджені легені. Біда, шанс один з тисячі,але я за нього хапаюся. Лікування мега дороге великі затрати бо то голова. Мені потрібна фінансова допомога і молитви. Калінська Галина, Кредо Банк 5355175524297231 ДЯКУЮ” –йдеться в її дописі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *