30.11.2023
15 хв тому!Росія у воrні! Масштаби траrедії колосальні!Прогримів п0тужний вuбyх на заводі:перші деталі(Відео)

15 хв тому!Росія у воrні! Масштаби траrедії колосальні!Прогримів п0тужний вuбyх на заводі:перші деталі(Відео)

В Амурській області РФ вранці в середу, 5 січня, на території газопереробного заводу поблизу міста Свободний прогримів вибух і зайнялася пожежа. 

Про це повідомляє AMUR.LIFE.

Зазначається, що на місці події працюють надзвичайники, займання вже локалізували. “Близько сьомої ранку на Амурському ГПЗ спрацювала штатна система пожежогасіння у зв’язку з локальним спалахом газу на одній із установок”, – розповіли в пресслужбі заводу.

Інцидент стався під час проведення пусконалагоджувальних робіт під навантаженням. “Займання локалізовано, постраждалих немає. Загрози заводу та населеним пунктам немає”, – додали в Амурському ГПЗ.

Обставини події з’ясовуватиме міська прокуратура. Нині фахівцями перевіряється дотримання на газопереробному заводі законодавства щодо пожежної безпеки.

Тим часом місцеві жителі розповіли, що “вибухова хвиля була такої сили, що у прилеглих селах відкривалися кватирки”. “У нас у Чернігівці будинку труснуло так, що меблі, посуд тряслися як від землетрусу, уявляю, що в Дмитрієвці було”, – поділилися місцеві жителі в соцмережах.https://www.youtube.com/embed/SoHZM8AZSkI

У жовтні минулого року на Амурському газопереробному заводі внаслідок розгерметизації обладнання стався вибух газу, який спричинив пожежу. Зауважимо, що Амурський ГПЗ, розташований біля міста Свободний в Амурській області, належить “Газпрому”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *