29.11.2023
15-річний син прийняв пологи у своєї матері: не встигли доїхати до лікарні, жінка народжувала в машині

15-річний син прийняв пологи у своєї матері: не встигли доїхати до лікарні, жінка народжувала в машині

Цікавий і неординарний випадок трапився у Волинській області. В обласному центрі, місті Луцьк, 15-річний хлопець прийняв пологи в своєї матері. Жінка народила просто в машині, бо до перинатального центру, що за 60 кілометрів від їхнього села, не встигли доїхати. Чоловік та син не злякались і до появи медиків усіляко намагалися допомогти породіллі.

Породілля згадує, як вони мчали дорогою у пологовий, до якого 60 кілометрів. Поспішали, тож чоловік під її крики порушував правила дорожнього руху.

Просто під перинатальним центром Христина почала народжувати. І поки чоловік бігав у пошуках лікарів, пологи приймав п’ятнадцятирічний син.

Підліток розповідає, що намагався хутко робити усе, що просила мама. Злякатися, каже, не встиг, бо все відбувалося дуже швидко.

Пан Юрій був присутнім майже на всіх пологах своїх шести дітей. Але останні запам’ятаються йому найбільше. Зі своєю дружиною Юрій познайомився у Києві під час Помаранчевій революції. Там вони і одружилися. Чоловік – ветеран війни на Сході. Каже, що ухвалювати швидкі рішення та не боятися навчився саме там.

Свідком екстремальних пологів випадково стала пані Оксана, яка саме проходила повз. Жінка також кинулася шукати лікарів. А коли повернулася — дитя вже народилося, а біля бусу стояв щасливий батько.

В самому перинатальному центрі коментувати ситуацію з ектремальними пологами відмовилися. Після пережитого батьки переконані, що хлопчик буде щасливим, бо має сильних ангелів-охоронців. Охрестити новонародженого Захара планують уже після Різдва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *