26.05.2022
Українець: Порошенко – ФСБшна ск0тu*н*! Говорив “не влаштовуйте мітинги, Путін нападе”, а сам вже більше двох років тероризує країну ходами

Українець: Порошенко – ФСБшна ск0тu*н*! Говорив “не влаштовуйте мітинги, Путін нападе”, а сам вже більше двох років тероризує країну ходами

Павло Пащенко

Справжній Президент України ніколи не буде тиснути руку і обіймати АГРЕСОРА, який прийшов у наш дім зі зброєю! П’ятий керівник країни не тільки вдався до потискання руки/обіймів, він особисто сприяв злочинному та ганебному для України фінансуванню терористів ЛДНР. Саме в стилі свого любого друга “из-за поребрика”. Адже путлєр і досі платить данину Чечні за програну війну.

Сьогоднішній цирк, який влаштовує Порошенко разом зі своїм електоратом, це прямий сигна, який видно неозброєним оком: що він ФСБшна скотина, яка підігрує тому, хто сьогодні підігнав до наших кордонів війська.
Слова Порошенка: не влаштовуйте мітинги, а то Путін нападе. І разом з тим Порошенко вже більше двох років тероризує країну мітингами, народними ходами, інформаційними фейками, атаками проплачених медіа-брехунів, “зрадами” та “капітуляціями”, розхитуванням народу та руйнуванням внутрішньої міцності в державі.

Разом із тим він постійно наголошує, що бореться за незалежність і вимагає від влади розуміння та солідарності. Це дуже нагадує путіна, який розхитує ситуацію, доводить її до точки кипіння, а потім представляє свій “план порятунку” , пропонує домовитись із ним та пристати на його ультимативні вимоги.
Порошенко – це продовження руйнівної лінії путіна в Україні. Це його візир-глашатай. Маріонетка, яка готова продати Україну з потрохами за “генерал-губернаторство” та можливість продовжувати висмоктувати соки та гроші з нашої країни.

І хто ж стоїть на захисті державності та незалежності? Саме Володимир Зеленський це справжній Український Президент, який працює на користь нашої держави і її громадян. Кого не влаштовує вибір мільйонів Українців, які показали результат 73% у 2019 році, пакуйте чемодани і шукайте кращого життя, але десь подальше від нас. В Ростові вас чекають!

Також: якщо потрібно буде піднятися і стати на захист Володимира Зеленського нас збереться не один МІЛЬЙОН.

ДжерелоРедакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.