26.05.2022
Я воював під Дебальцевим! Коли летіли Гради, на своїх руках виносив убuтux українських солдат,- ГОНЧАРЕНКО

Я воював під Дебальцевим! Коли летіли Гради, на своїх руках виносив убuтux українських солдат,- ГОНЧАРЕНКО

– В отличие от вас, я ночь перед вторым Минском провел под Дебальцево. Когда летели Грады, на своих руках выносил убитых украинских солдат. И раненых. Я там был и видел!
(Алексей Гончаренко, политик Партии Регионов… ой. Партии ЕС)
https://www.facebook.com/dyakovych.andriy/posts/10224499086498287

… камера від’їжджає, лунає пісня:

– ͟Б̰͟͟е̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟е̰͟͟т̰͟͟ ̰͟͟л̰͟͟и̰͟͟ ̰͟͟в̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟р̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟р̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟р̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟б̰͟͟е̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟е̰͟͟т̰͟͟ ̰͟͟л̰͟͟и̰͟͟ ̰͟͟в̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟р̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟ ̰͟͟и̰͟͟л̰͟͟ь̰͟͟ ̰͟͟г̰͟͟у̰͟͟л̰͟͟к̰͟͟и̰͟͟е̰͟͟ ̰͟͟л̰͟͟и̰͟͟в̰͟͟н̰͟͟и̰͟͟ ̰͟͟ш̰͟͟у̰͟͟м̰͟͟я̰͟͟т̰͟͟.̰͟͟.̰͟͟.̰͟͟ ͟С͟т͟о͟и͟т͟ ͟п͟о͟д͟ ͟г͟о͟р͟о͟ю͟ ͟А͟л͟е͟ш͟а͟,͟ ͟А͟л͟е͟ш͟а͟,͟ ͟А͟л͟е͟ш͟а͟.͟.͟.͟
(пестня про Альошу)

Не знаю, як ви, а я судомно схлипнула. Я уявила Олексія Гончаренка, який під Дебальцевим, вночі під Градами виносить на собі поранених і вбитих. Повзком, по засніженому полю.

– ͟ ̰͟͟Н̰͟͟е̰͟͟м̰͟͟а̰͟͟л̰͟͟о̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟д̰͟͟ ̰͟͟с̰͟͟т̰͟͟р̰͟͟а̰͟͟ш̰͟͟н̰͟͟о̰͟͟ю̰͟͟ ̰͟͟н̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟е̰͟͟й̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟д̰͟͟ ̰͟͟с̰͟͟т̰͟͟р̰͟͟а̰͟͟ш̰͟͟н̰͟͟о̰͟͟ю̰͟͟ ̰͟͟н̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟е̰͟͟й̰͟͟,̰͟͟
̰͟͟Н̰͟͟е̰͟͟м̰͟͟а̰͟͟л̰͟͟о̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟о̰͟͟д̰͟͟ ̰͟͟с̰͟͟т̰͟͟р̰͟͟а̰͟͟ш̰͟͟н̰͟͟о̰͟͟ю̰͟͟ ̰͟͟н̰͟͟о̰͟͟ш̰͟͟е̰͟͟й̰͟͟ ̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟г̰͟͟л̰͟͟о̰͟͟ ̰͟͟б̰͟͟е̰͟͟з̰͟͟ы̰͟͟м̰͟͟я̰͟͟н̰͟͟н̰͟͟ы̰͟͟х̰͟͟ ̰͟͟п̰͟͟а̰͟͟р̰͟͟н̰͟͟е̰͟͟й̰͟͟.̰͟͟
̰͟͟Н̰͟͟о̰͟͟ ̰͟͟т̰͟͟о̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟ч̰͟͟т̰͟͟о̰͟͟ ̰͟͟в̰͟͟о̰͟͟т̰͟͟ ̰͟͟э̰͟͟т̰͟͟о̰͟͟т̰͟͟ ̰͟͟А̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟А̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟,̰͟͟ ̰͟͟А̰͟͟л̰͟͟е̰͟͟ш̰͟͟а̰͟͟
(пестня про Альошу)

перепрошую, я знову відволічусь, сльози заважають говорити, ридання стискає горло.

… Коли ми викриваємо чергових хероїв і хероїнь того чи іншого котла, коли ми виносимо нарешті на поверхню їхню брехню – нам іноді кажуть:

– А чому ви раніше цього не казали? А чому ви мовчали, коли вони брехали?
Ну, як вам сказати… Працювали, мабуть. Ніколи було, мабуть, звернути увагу на тих, хто піариться на твоєму горбу. Не завжди помічали.

Але ось, по гарячому. Вчора в нас з’явився новий герой Дебальцевого. Олексій Гончаренко. Нині ви і самі можете спитати в нього – так де й коли він виносив на собі поранених і вбитих з-під Дебальцевого. Якщо вірити Олексію, це було 10 лютого 2015 року.

Наталья Воронкова
Pavlo Skshetuskyi
Анна Майборода
Світлана Шабаліна
Olya Bashey Kroxa
Sergej Fortunjew
Юрий Бондар

я навмання називаю тих людей, які працювали у дебальцевській кампанії, я точно знаю про це, я їх там бачила, я працювала разом з ними – сподіваюсь, вони покличуть до коментів інших своїх колег та побратимів (тих, що лишились живими)

З ким там працював Олексій Гончаренко? З ким разом він витягував поранених і вбитих?
(можливо, з Ківою?)

Також хочу звернутись до опозиції.
Шановна опозиціє. У ваших лавах є досить багато реальних учасників війни, в тому числі і учасників дебальцевської кампанії.

Скажіть, ви вже побачили це відео про героїзм Льошика Гончаренка під Дебальцевим? Скажіть, ви вже згодились з ним – чи все ж натякнули Льошику, щоб не заривався і не ганьбив своїм “хероїзмом” і вашу роботу…

… і тих, хто дійсно вивозив поранених та загиблих.
… і тих, хто загинув там – дійсно вивозячи поранених та вбитих.
Вічна пам’ять їм.

І можна голосувати за того чи іншого політика.
І можна галасувати за того чи іншого політика

І можна йти до тієї чи іншої партії чи фракції – у нас демократія.
Але я знаю, чого не можна НІКОМУ – не можна топтатись по кістках загиблих. Не можна натягувати на себе їхні подвиги.
Яна Зінкевич знову тебе тегаю.

Знаю, що в Дебальцевому тебе не було, в ті дні ти працювала в іншому, такому ж пекельному місці. Але ти швидше можеш дати по жопі тим, хто нині танцює на кістках загиблих.

В тому числі і по кістках загиблих медиків і водіїв санітарних машин. Тих, кого було розстріляно під Дебальцевим.
Давайте розбиратись з Льошиком – хоча б заради них.

Репост, прошу.Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.