09.08.2022
Українці: Давайте, патріоти, ви перші на війну! Прикриваєтесь бідним народом, зaжраті мордu. Всіх об’єднатu в тюрму

Українці: Давайте, патріоти, ви перші на війну! Прикриваєтесь бідним народом, зaжраті мордu. Всіх об’єднатu в тюрму

Олег Ляшко

Було б справжнім самогубством сподіватись, що 95-й квартал у владі захистить Україну.

Немає сьогодні більш важливішого, ніж єдність нації в умовах смертельної російської загрози, яка нависла над нашою країною. Наша єдність – запорука перемоги над агресором.

*******
Тетяна Гдаль
Давайте патріоти ви перші на війну , покажіть приклад , прикриваєтесь бідним простим народом.

Стас Подорожній
Тетяна Гдаль Як їм іти на війну,в їх маєтки то в Англії то десь на островах про всі ми навіть і не здогадуємось,вони дали нам війну вірніше привели до неї своєю безучастю в обороні,а ложать голови молоді навіть юні діти простих українців,такий у цих ненажер бізнес,гроші і смерть от що несуть вони мирному хліборобу і робітнику,а тепер сидять як сичі лише очками кліпають,промови одна ліпша іншої які нічого не вартують з втраченим життям молодої людини,ідіть вже від нас,в свої маєтки досить дерибану..

Нина Медяник
Как же вы все надоели зажратые морды. . Противно и слушать и видеть.

Kolja Stefanyshyn
Їх треба всіх об’єднати і тюрму

Валентина Осіпова
За одними умовами.Якщо ви своїх синів повернете зза кордонів,і щоб вони так само захищали а не бідними людьми прикриватись.Нема сина сам шуруй.Ато своїх дітей поховали по закордонах а прикриваються бідними дітьми.

Сергей Майоров
Раз вы такие все умные так помогите Президенту , а то собралось кодло балоболов и суют палки в колеса вы уже были у власти чтож нечего не поменялось ище хуже стало , ведь война это за вас Козлов началась.Так же проще карманы себе набивать.А люди и за вас страдают и гибнут , а вы су….Ки жируете,всех на передовую и посмотрим какие вы патриоты.

Димон Крышталь
Ляшко ти кого зібрав? патріотів України

Сергей Анастасиади
Мало все мало вам. ..докерувались…ещё хотите и заделать нас всех БЕЖАНЦАМИ

Софія Грицин
Тебе першого і всіх вас що сидять вперед захищати украіну а не дітей які 18 ,20 років де ваша совість говорити не мішки носити

Валентина Шмаюн
Чим захищати будете? Вилами? Боїтесь за свої вілли, то вперед, на кордон, годі базікати!

Mykola Drebot
ви самі розхитуєте країну, розікрали за 30 років і нічого не побудували, навідь слухати противно….., 90% коментів проти цієї шушери крадіїв яка сидить в цієї студії, нема вам віри…

Юрий Зимогляд
З 2014 року якраз все й почалося. Добре ви тоді об’єдналися! А за людей ви не думали ні тоді ні зараз

Джерело

Звернення

Національного круглого столу під егідою #КБФ
«Єдність народу. Захист демократії. Оборона держави»

Повний текст

Сьогодні, відзначаючи День Соборності України, ми, представники національних політичних сил і громадськості, звертаємося до всього Українського народу із закликом до єдності, солідарності та готовності обороняти Україну від російської агресії.

Смертельна загроза з боку Росії, яка нависає над Україною, а також справа відновлення територіальної цілісності України, деокупація Криму і повернення контролю над тимчасово окупованими районами Донбасу вимагають нашої колективної мобілізації.

Мобілізація сил і взаємна підтримка також необхідні в Україні для протидії наступу на демократію, руйнації державних інституцій, згортання реформ, підйому «п’ятої колони» Кремля і провокованого розбрату серед людей.

Ми прийняли рішення запропонувати суспільству формат національного понадпартійного діалогу для обговорення небезпек зовнішнього і внутрішнього становища України. Влада, що схильна до авторитарності, ігнорує своїх опонентів і прагне їх заглушити. Демократична влада йде з ними на діалог і прагне їх переконати.
Закликаємо керівництво України виявити тверду волю й об’єднати увесь Український народ на захист нашої держави і зміцнити союзництво з іншими демократичними країнами задля оборони нашої незалежності і спільної свободи.

На всі злочинні вимоги Путіна Україна має сказати категоричне «ні».

Закликаємо владу і все суспільство усвідомити, що головним захисником нашої незалежності є українські воїни – чоловіки і жінки – і зосередити всі національні сили на підтримку Збройних Сил України, їхнє пріоритетне фінансування, впровадження сучасних засобів стримування ворога.
Закликаємо здійснити історичну місію нашого часу і завершити втілення необхідних перетворень й вимог для вступу України в НАТО і Європейський Союз.
Вимагаємо гарантувати неухильне дотримання демократичних цінностей і свобод нашого народу і припинити будь-яке незаконне переслідування національної опозиції, замахи на свободу слова та вільне волевиявлення.
Закликаємо негайно зупинити спроби підриву антикорупційних інституцій і якнайшвидше завершити судову реформу.
Закликаємо забезпечити умови для вільного економічного розвитку в Україні та зупинити неприхований наступ на малий, середній і великий бізнес та іноземних інвесторів і гарантувати рівні, прозорі і конкурентні правила для всіх, незалежно від наближеності до влади.
Закликаємо гарантувати курс на повну енергетичну незалежність від Росії і Білорусі.
Закликаємо забезпечити неухильне дотримання законодавства про захист української мови як державної.
Закликаємо забезпечити системну боротьбу з російською пропагандою та агентурою.
Запрошуємо до діалогу Президента України і водночас закликаємо до співпраці й об’єднання проукраїнські політичні партії й громадських активістів по всій країні.

Настав час об’єднувати сили українських патріотів і створювати спільні мережі дій, допомагати територіальній обороні й разом захищати державу.
Закликаємо увесь вільний світ підтримати свободу і боротьбу України.

ДжерелоРедакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.