12.08.2022
Блогер: Кгм… Значить, ось що, через рот Захарової вимагає росія: – вивезти з України всю поставлену західними країнами зброю; – відмовитися від спільних навчань із країнами НАТО…

Блогер: Кгм… Значить, ось що, через рот Захарової вимагає росія: – вивезти з України всю поставлену західними країнами зброю; – відмовитися від спільних навчань із країнами НАТО…

Кгм… Значить, ось що, через рот Захарової вимагає росія.

– вивезти з України всю поставлену західними країнами зброю та всіх іноземних військових інструкторів;
– відмовитися від спільних навчань із країнами НАТО;
– НАТО відмовитись від політики відкритих дверей, а Україні повернути позаблоковий статус та відмовитися від ідеї вступу до Альянсу.

Ну, давайте по порядку.
Пункт 1. Нам ніхто нічого не постачав. Джавеліни, Стінгери і ті ж NLAW, можна купити в будь-якому воєнторгі і накопати в будь-якому городі. (Знайома риторика, чи не так?). І немає жодних іноземних військових інструкторів. Це загони місцевої самооборони.

Пункт 2. На своїй території Україна вільна проводити будь-які навчання з будь-якими запрошеними країнами. (Я не пам’ятаю, щоб росія запитувала у нас дозволу на проведення навчань з Білоруссю. Також вона не запитувала, коли перекидала туди війська, авіацію, ракетні комплекси).

Пункт 3. І знов-таки… Україна на своїй території вільна сама встановлювати в яких блоках та спілках їй брати участь, а в яких ні!

Коли Україну цікавитиме думка Росії, що їй робити НА СВОЄЇ ТЕРИТОРІЇ, а що ні, ми обов’язково запитаємо думки сусідів.

Aleksey Petrov

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.