26.05.2022
Ветеран: Для Білих польт у білих рукавичках з білими штанцями та у яскраво зелених мокасинах

Ветеран: Для Білих польт у білих рукавичках з білими штанцями та у яскраво зелених мокасинах

Для Білих польт у білих рукавичках з білими штанцями та в яскраво зелених мокасинах:

1) МЗЧ не мій президент, я його не вибирав, і це опудало не можу визнати ні найвищим головнокомандувачем ні політичним лідером! Якби не було войовничої меншини, яка за кожен зашквар тикала його носом, це лайно здало б Україну путіну ще два роки тому, без зазріння совісті та моральних докорів, віддано дивлячись у вічі своєму папику!

2) Для мене Резніков не міністр оборони, тому що це тупо виконавець, без ініціатив, і далекий від військового! Який дзвонить у країну, «президент» якої тиждень тому погрожував за 72 години вирізати пів України та взяти Київ! Рєзніков намагається відновити теплі відносини (без коментарів)!

3) Для мене 70% Верховної Ради – це не влада і не законодавчий орган!
Моя країна, переживає один з важких моментів, у своїй молодій історії, а ці «пасажири» syebaлись в жаху по різних щілинах планети Земля! Вони так кучно syëbивали, що залишається дивуватися, як їхні чартерні літачки в небі не створили пробок.

Яка ж це влада, якщо їх зібрати не можуть майже місяць?!!

Для мене п’ятий президент Петро Порошенко — це лідер, поряд з яким я і встану і навколо якого я об’єднаюся зі своїми побратимами та однодумцями, і не тому, що Порошенко — це кумир, ні… просто ось вона ситуація, ось вони, обставини. І все на виду … Всі біжать (політики, чиновники, багатії), всі втратили голову, всі намагаються нишком – непомітно … Порох ні! Я у ньому певен, і він буде до кінця! За Україну до кінця! І дружина його тут із ним, з нами, з Україною!

Для мене влада та законодавчий орган – це Європейська Солідарність. Ось вони, всім складом, усі на базі! Усі вони сидять, думають, гвалтують мізки собі! І ті що з поламаними ногами, і вояки, і амбітні, і емоційні… але вони всі на місці тут, в Україні! Біля свого лідера, і у своїй країні. На відміну, від Бойка, Рабиновичів, Ківі шміві, слуги яких ми багатьох з них не знаємо ні в обличчя ні на прізвище, а дізнаємося про них лише тоді, коли трапляється черговий зашквар… та інші випадкові пасажири, що стрибнули на спину України та присмокталися, у дні метушні і хвилювання.

P.S я нікого не агітую за Пороха чи ЄС. Я не перебуваю ні в яких партіях! Я просто ділюся своїми спостереженнями в ці важкі дні, які показують, хто є хто.

Руслан Карімов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.