26.05.2022
Це написав сьогодні український офіцер: “Я не президент, не Ванга і не Пристайко. Я тот, хто в одній з бригад виконує обов’язки заступника командира бригади. Доповідаю…”

Це написав сьогодні український офіцер: “Я не президент, не Ванга і не Пристайко. Я тот, хто в одній з бригад виконує обов’язки заступника командира бригади. Доповідаю…”

Це написав сьогодні український офіцер, один з героїв 2014-го року, який вже 8 років на війні. Думаю, що позицію наших командирів варто знати кожному:

“Я не президент, не Ванга і не Пристайко. Я тот, хто в одній з бригад виконує обов’ язки заступника командира бригади, яка знаходиться на лінії зіткнення з московською ордою.

Доповідаю усім ВІДПОВІДАЛЬНО: тільки що (час… 15.02.2022р.) прибув з перевірки 2-х загальновійськових танкових резервів нашої бригади і резерва ОТУ – щодо їх готовності в будь який момент висунуться з районів відведення на танково-загрозливі напрямки фронта і виконати завдання по знищенню ворога та унеможливлення його проривів на відповідних участках лінії розмежування.

Доповів командиру бригади, командиру ОТУ і доповідаю вам, мої патриоти-співвітчизники:

1) Ми готові дати відсіч моськовської агресії в дудь який момент;
2) Наша відповідь буде моготньою та богатоуразливою для ворога!;
3) Окрім штатнього (свого) протитанкового озброєння ми вже маємо в наших батальонах англійськи протитанкові комплекси
NLAV та американськи М141 і своїх підготовлених гранатометників для цієї зброї. Тож –
4) Особовий склад бригади відчуває себе добре, морально стійко та бодьоро (чого бажаємо і усьому українському народові), та з нетерпіньєм чекаємо можливість збаготити нашу неньку землю перегноєм з мокшанських орків. Отож, рюськіє, велком ту юкрєйн чернозомус!

Іншими словами , якщо щось , то їм, мо..ковітим собакам на нашій землі – піз…ць.

А тому всім справжнім українцям на добраніч і нічого не боятись, а тем більше панікувати!))) А усякоє ГІМНО хай тікає з Неньки! Чистіше буде наше повітря!”

Юрій Бутусов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.