26.05.2022
Береза: Не хочу нагнітати тривожні настрої, але поки що деескалація на кордоні України з РФ та Білоруссю є лише у заявах російської влади. Більш того…

Береза: Не хочу нагнітати тривожні настрої, але поки що деескалація на кордоні України з РФ та Білоруссю є лише у заявах російської влади. Більш того…

Не хочу нагнітати тривожні настрої, але поки що деескалація на кордоні України з РФ та Білоруссю є лише у заявах російської влади. Більше того, на кордон із Україною перекинуто ще більше російських солдатів.

Польське ЗМІ niezalezna.pl цитує слова американської адміністрації про те, що чутки про нібито російську деескалацію та відведення частини сил від кордону з Україною є хибними. Адже ще 7000 російських солдатів прибули до прикордонних районів. Крім того, стало відомо, що в районі Чорнобильської зони РФ таємно розгорнула понтонну переправу. Водночас, Кремль проводить посилену дезінформаційну кампанію і тому з’являються брехливі заяви в російських ЗМІ.

При цьому представник адміністрації США підкреслив, що Росія може будь-якої миті використати неправдивий привід для відновлення вторгнення в Україну, тим більше що, за даними Білого дому, останніми днями активізувався наратив про ймовірні загрози та злочини проти населення на Донбасі. Чиновник згадав, зокрема, хибні повідомлення в російських ЗМІ про масові поховання, діяльність західних найманців або плани застосування біологічної зброї проти російськомовного населення.

Крім того, чиновник повідомив, що віце-президент Харріс виступить із промовою на майбутній Мюнхенській конференції з безпеки. Виступ буде присвячений поточній ситуації в Європі та «надзвичайній єдності» країн НАТО перед російською агресією.

І все це свідчить лише про те, що святкувати зникнення загрози нового етапу російського вторгнення вкрай передчасно. Розслаблятися не варто. Справа в тому, що Кремль лише імітує зниження конфронтації. За фактом Путін продовжує шукати привід і можливість прямого вторгнення. Тому створення нових свят і телемарафон зі “слуг народу” на всіх каналах – це, звичайно, добре для піару президента та його прислуги, але влада не може самозаспокоюватися і вважати, що загроза в минулому. Необхідно серйозно потурбуватися про вирішення проблем пов’язаних з усіма елементами національної безпеки та перенаправити кошти з бюджету з різних “розпильних статей бюджету” на армію, щоб підвищити оборонну міць України.

Путін фанатик. Він хоче відновити СРСР і таким варіантом увійти до історії. А наприкінці року буде 100 років від дня заснування СРСР. Знаючи маніакальну прихильність Путіна до гарних дат, він намагатиметься реалізувати свої плани щодо України цього року. Тому #слуги та Володимир Зеленський мають не розслаблятися, а усвідомити небезпеку та сконцентруватися на питаннях армії та оборони. Союзники продовжуватимуть давати нам зброю, яка допоможе зупинити збройні сили РФ. Але захистити нас можемо лише ми самі. І ЗСУ при якісному забезпеченні з цим впораються. Необхідно забезпечити армію на 100% усім від палива до БК. Тому владі треба працювати у цьому напрямі. І час покаже вона це робитиме або спробує тихенько піти в ліс.

Борислав Береза

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.