26.05.2022
“Я хачу квартіру в центрє горада!…” Жителі Роcтовської oбласті що на Рoсії, масoво скаpжаться на т.з. “бiженців” з ОPДЛО

“Я хачу квартіру в центрє горада!…” Жителі Роcтовської oбласті що на Рoсії, масoво скаpжаться на т.з. “бiженців” з ОPДЛО

Жителі Ростовської області що на Росії у соціальних мережах масово скаржаться на наплив т.з. “біженців” із ОРДЛО.

Вони очікують від “біженців” такої ж «нахабної поведінки» як у 2014 році, коли деякі, за розповідями мешканців, відмовлялися від речей б/у та просили грошей.

Свої негативні висловлювання вони пишуть у пабліках новин Ростова:

«Люди то себе не могут новое купить -лишь бы на коммуналку и еду хватило, а они НОВОЕ!! Новое это всё хорошо забытое старое! Когда ничего нет и б/у сойдёт!»

«Мне одному сейчас 2014 год вспомнился.. И эти «благодарные» товарищи. Когда они тут выеживались. «че вы эту дешевку привезли» И пяткой в грудь себя били что мы им тут все должны»

«Им ничего не нравится, как встречают, как вывозят, б/у вещи они не берут, ждут денег, хотят жить на халяву да ещё и в городе! Совсем зажрались беженцы!!! Всем кто принимает всякую помощь и говорит спасибо-это не про Вас! не нравится назад»

(Орфографія та пунктуація авторів коментарів збережено)

Дехто пригадав вимоги “біженцями” квартир у центрі міста з гарним ремонтом.

Але все ж таки є й такі, хто зі співчуттям пише, що люди виявилися “жертвами” політичних ігор держав.

За даними регіонального уряду країни окупанта, в Ростовській області на ранок 20 лютого офіційно розміщено 6,5 тис. т.з. біженців з Донбасу, у тому числі 2,7 тис. дітей.

Працюють 98 пунктів тимчасового прийому переселенців у 32 містах та районах.

При цьому  ватажки терористичних угруповань т.з.  “ЛДНР” повідомляли, що до Росії вже виїхало понад 40 тис. осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.