27.05.2022
Береза: Байден красава! Санкції потужніші та сильніші, ніж у ЄС. Перший пакет санкцій США б’є по російській еліті та суверенному боргу РФ. Це означає, що РФ…

Береза: Байден красава! Санкції потужніші та сильніші, ніж у ЄС. Перший пакет санкцій США б’є по російській еліті та суверенному боргу РФ. Це означає, що РФ…

Байден красава! Санкції потужніші та сильніші, ніж у ЄС.

Перший пакет санкцій США б’є по російській еліті та суверенному боргу РФ. Це означає, що РФ не зможе продавати свої облігації та брати позики. Ані держава, ані приватні компанії. І це буде дуже боляче. Реально боляче.

Особливу увагу США приділили банку ВЕБ, через який Росія веде свою основну зовнішньоекономічну діяльність. І це не просто удар, а аперкот. І вишенька на торті. Зброю ми продовжуватимемо отримувати. Мені здається, що хтось сьогодні в РФ замислиться про перспективи.

До речі, Байден міг ще запропонувати акцію – приведи Путіна до Гааги, здай його та отримай 50% з його мільярдних рахунків на Заході. Може спрацювати!

PS Передайте хтось синові Медведєва та дітям інших міньйонів Путіна, що на них чекає Р@шка. Замість Сан-Франциско Рязань, замість Нью-Йорка Калуга, а замість Майямі Йошкар-Ола. Або Магадан. І це лише перший пакет. США нас не здали.

Борислав Береза

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.