27.05.2022
Зеленський виступив із терміновою заявою через ракетні удари по Вінниці й закликав НАТО закрити небо. Відео

Зеленський виступив із терміновою заявою через ракетні удари по Вінниці й закликав НАТО закрити небо. Відео

По Вінниці та області 6 березня окупанти випустили щонайменше вісім ракет. В результаті постраждав військовий об’єкт – аеродром у селі Гавришівка, розташований поблизу обласного центру. Деталі про інші руйнування уточнюються.

Про це повідомив Володимир Зеленський у терміновому обігу. Крім того, про атаку РФ розповів у Facebook голова Вінницької ОДА Сергій Борзов (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Як сказав Зеленський, проти “нашої мирної, доброї Вінниці, яка ніколи не загрожувала Росії”, випустили одразу вісім ракет.

Президент України у зв’язку з новою підлою атакою противника звернувся до Заходу із закликом закрити небо над країною.

“Ми повторюємо кожного дня: закрийте небо над Україною! Закрийте для всіх російських ракет, для російської бойової авіації, для всіх цих терористів. Зробіть гуманітарну повітряну зону! Ми люди! І це ваш обов’язок захищати людей! І ви це можете!

Якщо ви цього не зробите й не надасте нам хоча б літаки, щоб ми могли себе самі захистити, то можна зробити один висновок – що ви теж хочете, щоб нас дуже повільно вбивали”, – сказав лідер української держави.

Зеленський закінчив звернення заявою про те, що “від сьогодні й назавжди” удари по мирному населенню України будуть також на совісті західних політиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.