26.05.2022
“Нас відправили, як сліпих кошенят”: полонений російський солдат “прозрів” і закликав співгромадян виходити на мітинги

“Нас відправили, як сліпих кошенят”: полонений російський солдат “прозрів” і закликав співгромадян виходити на мітинги

Полонений солдат подзвонив додому і розповів правду про війну

"Нас відправили, як сліпих кошенят": полонений російський солдат "прозрів" і закликав співгромадян виходити на мітинги

Служба безпеки України опублікувала відео допиту чергового полоненого російського солдата. Хлопцю дозволили зателефонувати додому, і він закликав близьких виходити на мітинги проти війни.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!Підписатися

В СБУ зазначають, що полонений – солдат-строковик родом з Єкатеринбургу. Він розповів, що був відправлений на навчання. Але вночі на 24 лютого його та його товаришів розбудили і віддали наказ здійснити марш на приблизно 150 км. Солдати сіли в танк і поїхали слідом за командуванням.

За словами полоненого, ні карт, ні засобів зв’язку ні в кого не було. Колона їхала переважно лісами і тропами. А вже на дорозі солдати побачили українські автомобілі і, як зазначає хлопець, почали ставити питання керівництву: що вони роблять на території України?

Чіткої відповіді не було. Командування запевняло що скоро колона розвернеться і відправиться до пунктів постійної дислокації. Питань додавало те, що свою поломану техніку росіяни просто підривали.

«Нам не давали дивитися новини, нічого. Телефони, кнопкові, й ті забирали. Ми не розуміли, що коїться взагалі. Хочу передати жителям України… Нас відправили, як сліпих кошенят, до вас на території. Ми не розуміли, що коїться», – запевняє російський полонений.

Окрім цього, хлопцю дозволили зателефонувати близьким. У розмові з матір’ю російський строковик розповів всю правду про «воєнну операцію» та закликав родичів не мовчати і виходити на мітинги, щоб закінчилася війна.

«Мітингуйте, перекривайте дороги, усе робіть для цього. Лише так вдасться зупинити цю війну. Тільки так я зможу повернутися додому… Звернення Путіну, цьому виродку, пишіть… Робіть щось», – закликає близьких полонений.https://t.me/SBUkr/3817?embed=1&tme_mode=1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.