28.05.2022
“Це економічна війна проти Росії”: російський міністр поскаржився на масштабні санкції

“Це економічна війна проти Росії”: російський міністр поскаржився на масштабні санкції

У РФ за президентом Володимиром Путіним глава російського Мінфіну Антон Силуанов заявив про те, що “західні країни” ведуть фінансову та економічну війну проти Росії. Повномасштабне вторгнення в Україну, обстріл ракетами мирних міст і смерті тисячі своїх загарбників “війною” в Росії називати заборонили, при цьому сама ж влада РФ називає “війною” введені проти них санкції.

“За останні два тижні західними країнами розгорнуто, по суті, фінансову та економічну війну проти Росії. Захід оголосив дефолт за своїми фінансовими зобов’язаннями перед Росією, заморозив наші золотовалютні резерви, всіма способами намагається зупинити зовнішню торгівлю”, – пише видання ТАСС.

До речі, Росія вже перебуває у ситуації дефолту. Вона відмовляється погашати валютні кредити валютою, натомість пропонує кредиторам нікому не потрібні рублі. Крім того, факт того, що РФ у дефолті, фактично визнало велике міжнародне агентство.

Для РФ дефолт означає неможливість залучати інвестиції. Крім того, всі гроші, які вони не повернуть, можуть заарештувати на їхніх рахунках або отримати через їхні активи за кордоном.

Джерело: Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.