29.05.2022
Українські військові ліквідували командувача російської армії генерал-майора Андрія Колесникова

Українські військові ліквідували командувача російської армії генерал-майора Андрія Колесникова

Українські військові продовжують проріджувати лави російських військових, які нахабно вторглися до нашої країни 24 лютого. Цього разу ліквідували командувача російської армії генерал-майора Андрія Колесникова.

Про це повідомив радник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

“Хороша новина: сьогодні став “двохсотим” став командувач 29-ї армії Східного військового округу (ВВО) генерал-майор Андрій Колесніков”, – написав він.

Нагадаємо: воїни ЗСУ 5 березня ліквідували пілота путінської окупаційної армії Олексія Хасанова. Він був командиром полку і брав участь у операціях РФ у Сирії. Про загибель окупанта під час “службового відрядження” повідомили на сайті його рідного міста.

За те, що росіянин бомбив мирні українські міста, у РФ його нагородили “Орденом Мужності” посмертно. За попередні свої “досягнення” він також отримав низку нагород.

Також російські силовики передали ГУР Міністерства оборони України інформацію про командирів із Чечні, які беруть безпосередню участь у спробі окупації нашої країни. Також вони скоїли військові злочини.

Ці дані було надано як “вхідний квиток”. Справа в тому, що деякі представники силових структур РФ чудово усвідомлюють наслідки злочинних дій агресора і те, що за цим піде.

obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.