27.05.2022
“У полку було 900 людей, 300 залишилося”: окyпант зізнався, що армія Путіна хоче втекти додому. Аудіо

“У полку було 900 людей, 300 залишилося”: окyпант зізнався, що армія Путіна хоче втекти додому. Аудіо

Армію Путіна деморалізували величезні втрати, переважна більшість окупантів хочуть втекти додому.

Про це один із окупантів зізнався у телефонній розмові з дружиною, перехопленою співробітниками Служби безпеки України.

Окупант зізнався, що його підрозділ вирушав у відрядження до Чечні. Натомість загарбники опинилися на війні в Україні.

Він розповів дружині про колосальні втрати, які зазнає окупаційна армія в Україні. За його словами, в одному з десантних полків із 900 людей у живих залишилося 300.

“Справа до кінця йде. Або з завтрашнього дня почнемо все з землею рівняти, ці міста ї*учі, х*хлів давити цих ї*аних. Ледве встигли вийти. Просто пощастило”, – каже окупант.

Втрат зазнають практично всі види військ, кинуті Кремлем на війну в Україну.

“Бідологи-танкісти он ледь вийшли. Сяк-так назад доїхали. Снайпер їм усі триплекси побив, ну, ці віконця, через що дивитися. Сліпі, бл*дь, абияк ноги забрали”, – бідкається окупант.

Окупанти, що зайшли з боку окупованого Криму, опинилися затиснуті українськими військами на Херсонщині – без їжі та боєприпасів.

“По смітниках риємося ходимо, жерти нічого. І патрони шукаємо. Частину військову тут захопили, розграбували – розжилися гранатометами… А приїхали з чотирма ріжками (патронів. – Ред.), це дуже мало. Кулеметники взагалі порожні приїхали. По розбитій техніці лазили… Там БМП стояла, турецький безпілотник цей, Байрактар – прямо у відкритий люк їй… Я поліз туди, зазирнув – а там, їб*ть, “фарш” лежить, повна будка. Мізки наживо вперше побачив”, – розповідає окупант.

Він також зізнався, що нарівні з контрактниками Кремль на повну жене воювати в Україну строковиків. Їх одразу змушують підписувати контракти.

“Дуже “цікаво” тут, дуже. Надивився тут. І наробився. Все, досить. Додому хочу. Ніякі 53 долари на добу і подвійний оклад мені нах*й не цікавий взагалі”, – поплакався дружині окупант.

“Окупанти зараз під Херсоном, зайшли з території Криму без їжі та зброї, зазнали численних втрат. Загарбник цинічно згадує про те, як вони розграбували свої ж розбиті БТРи, щоб мати зброю… а ще – шукають продукти по смітниках, щоб вижити. Тим не менш, ці нелюди досі готові “стерти з землі хохляцькі міста”. Але незабаром саме вони зникнуть із нашої України, як роса на сонці!” – пообіцяли у СБУ.https://www.youtube.com/embed/ijznhCa0ciA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.