29.05.2022
Відео. ” Ви навіть не уявляєте що там відбувається”: медики Маріуполя просять негайної допомоги

Відео. ” Ви навіть не уявляєте що там відбувається”: медики Маріуполя просять негайної допомоги

Медичні працівники, які зараз перебувають у блокадному Маріуполі, закликали негайно надати допомогу місту. Катастрофу, яка спіткала місто, складно уявити, адже через відсутність медикаментів і під нескінченними бомбардуваннями медики змушені надавати допомогу і військовим, і цивільним.

Також медики заявили, що на Маріуполь слід негайно звернути увагу, адже кількість жертв від російської агресії обчислюється вже тисячами. Про це йдеться у зверненні медиків, опублікованому на YouTube OBOZREVATEL TV (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

У зверненні йдеться, що через обстріли і бомбардування щодня медики стикаються не просто зі звичайними пораненнями. В умовах блокади та відсутності медикаментів їм доводиться надавати допомогу людям із відірваними ногами та руками.

“Якщо ви думаєте, що уявляєте масштаб катастрофи в Маріуполі від злочинів Росії, то, запевняю, навіть близько не уявляєте. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним, бо “швидкі” вже не їздять, і ніхто нікому не допомагає.Кожна бомба, град, руйнування – це не просто поранені, це відірвані руки та ноги, вибиті очі, розірвані осколками тіла, випадаючі нутрощі. Я розумію, це боляче слухати, тому що серед поранених і загиблих, можливо, ваші рідні та близькі”, – йдеться у зверненні.

Крім того, медики кажуть, що не хочуть стати героями посмертно, тому Маріуполь треба негайно рятувати від блокади російських окупантів.

“Але слухайте, тому що ви повинні розуміти ситуацію і діяти. Нагадувати про Маріуполь. Кричати про нього. Тому що ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно”, – йдеться у відеозверненні медиків Маріуполя.

obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.