26.05.2022
Почали тікати: журналісти покидають російські федеральні канали

Почали тікати: журналісти покидають російські федеральні канали

Після початку російського вторгнення в Україну з Першого каналу, Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії та НТВ почали масово звільнятися люди. Зокрема, це відомі у Росії журналісти.

Про це повідомив журналіст Роман Супер.

Масова втеча путінських пропагандистів

Дехто свій відхід навпаки – заперечує. Примітно, що більшість із них працювали на федеральних каналах Росії роками.

НТВ

Деякі журналісти з відділів пропаганди путінського режиму взагалі виїхали з Росії. Наприклад, ведуча НТВ Лілія Гільдєєва. Вона працювала на телеканалі з 2006 року.

Причина звільнення – “за власним бажанням”. Примітно, що спершу та втекла з “Росії-матінки”, а потім написала заяву. У НТВ підтвердили звільнення ведучої.

Також із НТВ звільнився кореспондент Вадим Глускер. Він працював на телеканалі аж з 1993 року, а звільнився 2 березня 2022.

“Перший канал”

З “Першого каналу” звільнилася спеціальна кореспондентка Жанна Агалакова, яка працювала там з 1999 року. Останні роки Агалакова працювала у Нью-Йорку та Парижі.

ВДТРК

З ВДТРК також масово звільняються співробітники, зокрема два продюсери та один режисер щоденного ефіру. Останній пішов з роботи прямо під час ефіру. Також втекла і керівниця “путінського відділу” Юлія Воробйова.

Звідти іде й низка інших ведучих. Схоже, багато пропагандистів, які роками сіяли в голови росіян фейки, лише зараз задумуються про своє майбутнє.

Джерело: 24 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.