27.05.2022
Відео. “Думали, вони нас налякають своїми “Лежати!” і “Руки вгору!”: українець розповів, як йому з дружиною вдалося вигнати з двору окупантів.

Відео. “Думали, вони нас налякають своїми “Лежати!” і “Руки вгору!”: українець розповів, як йому з дружиною вдалося вигнати з двору окупантів.

Сім’я з міста Вознесенськ на Миколаївщині прославилася у мережі своїм безстрашним вчинком щодо російських окупантів. Подружжя не побоялося вигнати загарбників-мародерів зі свого двору, відкрито пославши їх.

Ці кадри потрапили на камери спостереження, встановлені довкола їхнього будинку. Подробиці господар розповів у коментарі журналістам, відео доступне за посиланням у Telegram (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

За словами чоловіка, спершу на вулиці він помітив колону танків із літерою Z, якою позначають свою техніку війська РФ. Згодом – пересування піхоти з 10-15 осіб.

Він повернувся додому, а потім уже на камерах спостереження побачив, як у його двір увірвалися троє російських військових із автоматами.

“Ну що, вийшли з жінкою їх зустрічати… російськими матами. Думали, вони нас налякають своїми “Лежати!” і “Руки вгору!”… У повітря почали стріляти, щоб нас залякати. На дружину автомат наставили, щоб ми телефони віддали, а вона сказала: “Тільки через мій труп”, – розповів відважний чоловік.

На кадрах помітно, як подружжя відважно сперечається з трьома озброєними росіянами (четвертий у цей час стояв у хвіртці воріт) й потроху випроваджує окупантів. Українка штовхала ворожих солдат у спину, а потім із чоловіком зачинила за ними ворота.

obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.